Перша ліга: Прикарпаття переграло Полтаву. ФОТО

Матч дев’ятої та шостої команд групи. “Прикарпаття” після гостьової перемоги над “Вікторією” залишило останнє місце в турнірній таблиці групи.

“Полтава” в минулому турі перервала безвиграшну серію і вдома перемогла “Агробізнес”. Перемога могла дозволити підопічним Сисенка поки що навіть піднятися на четверте місце.

У господарів після дискваліфікації повернувся головний бомбардир Андрій Хома. Андрій у 2024 році ще не забивав, але безумовно, він є лідером “Прикарпаття”. На десятій хвилині Хома перервав свою безгольову серію. Соловйов подав, а нападник господарів головою пробив у дальній кут – 1:0. У полтавчан мало що виходило у заключній третині поля. Футболісти “Прикарпаття” після втрати м’яча намагалися відразу вступати у відбір.

У другій половині тайму активізувалися підопічні Сисенка і почали чинити тиск на захист суперника, але завершального удару їм не вистачало. На 32-й хвилині гості досягнули свого. Удар Щербака заблокував захисник, але м’яч опинився в Одарюка і він пробив у дальній кут – 1:1. Перша половина зустрічі завершилася за нічийного результату.

На 58-й хвилині заміна Рипана спрацювала. Цюцюра прострілив, а Кос забив у порожні ворота – 2:1. На 66-й хвилині всі питання про переможця були зняті. Шинкаренко подав, а Цюцюра головою пробив у ближній кут – 3:1. Черговий дуже хороший матч капітана “Прикарпаття”. У підсумку, “Прикарпаття” святкує другу поспіль перемогу.

Пропонуємо фоторепортаж з матчу від Богдана Савлюка.