11 C
Ivano-Frankivsk
Понеділок, 1 Червня, 2020
Головна FB Під час карантину в Івано-Франківську значно поменшало нових ФОПів

Під час карантину в Івано-Франківську значно поменшало нових ФОПів

Про підсумки роботи промисловості за І квартал 2020 року та етапи відновлення після карантину, під час оперативної наради повідомила заступник начальника управління економічного та інтеграційного розвитку.

За словами Світлани Криворучко, станом на 1 травня в Івано-Франківську зареєстровано 26 636 суб’єктів підприємницької діяльності.

“Якщо проаналізувати динаміку, особливо по ФОПах, то хочу відмітити, що кількість тих, що припинили діяльність не збільшується. Але тих, що зареєструвались як нові, значно зменшились у квітні. Якщо у січні їх було 186, у лютому 306, у березні 154, то у квітні тільки 41”, – сказала Криворучко.

Що ж стосується обсягів реалізації промислової продукції, то за словами чиновниці за три місяці вона зменшилась в порівнянні з минулим роком, пише Бліц-інфо.

Найбільше падіння є по харчовій промисловості, постачанні газу, пари та кондиціонованого повітря. Разом з тим є підприємства, які змогли наростити обсяги: ВО Карпати, Лігос, Хлібокомбінат, залізнична пекарня“, – каже Криворучко.

Залишіть коментар

avatar
  Підписка  
Сповіщення про
- РЕКЛАМА -
  • Miloan.ua
- РЕКЛАМА -
  • цитадель
  • Купити квартиру Івано-Франківськ
- РЕКЛАМА -

ВАЖЛИВЕ!

close-link