12 C
Ivano-Frankivsk
Понеділок, 1 Червня, 2020
Альгінатна маска для обличчя за   ̶2̶8̶0̶1 грн! FineLine
ОТРИМАТИ
Головна Економіка Під час торгів ціна на утримання дороги Богородчани-Гута зменшилась втричі

Під час торгів ціна на утримання дороги Богородчани-Гута зменшилась втричі


Альгінатна маска для обличчя за   ̶2̶8̶0̶1 грн! FineLine

ОТРИМАТИ


Служба автомобільних доріг у Івано-Франківській області за результатом відкритих торгів підписала угоду з ДП «Івано-Франківський облавтодор» на експлуатаційне утримання автошляху Р-38 Богородчани-Гута за 19,99 млн грн. Про це повідомляється на сайті електронних закупівель Prozorro.
Результат пошуку зображень за запитом "утримання дороги"
Цікаво, що заявлена очікувана вартість закупівлі була значно вищою, ніж вартість підписаного контракту. Працівники Івано-Франківської САД оцінили вартість ремонту у 62,4 млн грн. Проте учасники ринку вже на початку торгів готові були виконати роботи суттєво дешевше. Наприклад, первинна пропозиція дочірнього підприємства «Івано-Франківський облавтодор» становила 37,4 млн грн, а його конкурент, ТОВ «ПБС», запропонувало вартість своїх послуг у розмірі 44,9 млн грн, пише СТИК з посиланням на Наші гроші. Львів.
Під час аукціону учасники зменшили свої пропозиції до 20 млн грн, однак пропозиція облавтодору була на 10 грн дешевша. Таким чином, роботи виконають за ціною більш, ніж втричі дешевшою від очікуваної вартості.
Згідно з технічним завданням, йдеться про поточний дрібний ремонт перших 36,3 кілометрів дороги Р-38 Богородчани-Гута. Також фірма-переможець повинна наносити дорожню розмітку, встановлювати дорожні знаки та огорожі, а також облаштувати зупинки транспорту. Роботи планують завершити до кінця 2019 року.
За договірною ціною, витрати компанії на заробітну плату працівникам становить 1,64 млн грн, тобто 8,2% від суми закупівлі, прибуток – 1,23 млн грн (6,2% відповідно).
ДП «Івано-Франківський облавтодор» є структурним підрозділом ВАТ «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України», а його директором на час підписання договору був Ігор Бондарчук (зараз Максим Шахов). З початку 2018 року підприємство підписало 14 контрактів на 1,1 млрд грн.

2 КОМЕНТАРІ

2
Залишіть коментар

avatar
2 Дерево коментарів
0 Дерево відповідей
0 Підписники
 
Найпопулярніші коментарі
Найактивніші обговорення
0 Автор коментаря
НазарійМихайло Автор останнього коментаря
  Підписка  
новизні давності найбільш залайкані
Сповіщення про
Назарій
Guest
Назарій

В цьому немає нічого дивного…Облавтодор зі своєю скандальною репутацією вкотре виграє тендер.Керівництво САД і автодоровці за напрацьованою схемою спільно роздеребанять мільйони,а доріг як не було так і не буде.А правоохоронні органи як завжди не побачать жодних порушень у їхніх діях!!!

Михайло
Guest
Михайло

зменьшення ціни в тричі, на мою думку, означає, що, після підписання договору, ціна виросте як мінімум втричі (здорожчання матеріалів, доопрацювання кошторису, неперебачувані витрати). Це як до прикладу із Івано-Франківським мостом – були тендери, в результаті ціна вже виросла більш як вдвічі від початкової.
Люди добрі, навіщо писати такі нісенітниці? Чи може в нас раптово роботи та матеріали подешевшали втричі, чи раптом до нас приїхали з Польщі, Чехії та Росії робітники і готові за копійки працювати?
Ну де здоровий глузд?

- РЕКЛАМА -
  • Miloan.ua
- РЕКЛАМА -
  • Купити квартиру Івано-Франківськ
  • цитадель
- РЕКЛАМА -

ВАЖЛИВЕ!

Альгінатна маска для обличчя за   ̶2̶8̶0̶1 грн! FineLine
ОТРИМАТИ
close-image
close-link