-РЕКЛАМА-

РЕКЛАМА

Актуально зараз

-Реклама-spot_img

Підбірка найкращих рецептів маринованих огірків

-Реклама-spot_img
spot_img

Всі ми полюбляємо мариновані огірки. Консервування надає їм цікавий смак та приємний аромат. Хрусткі мариновані огірки можна їсти в чистому виді одразу після діставання с банки. Також вони входять в різноманітні страви: розсольник, солянку, відомі салати “Олів’є” та вінегрет. Тому кожна господиня має за необхідне закрити на зиму кілька банок огірків.

Результат пошуку зображень за запитом "мариновані огірочки"

Перед консервуванням потрібно правильно вибрати огірки. Слід обирати недостиглі овочі. Вони будуть смачнішими. Огірки слід розділити за розміром. Закривають такі огірки:

- РЕКЛАМА-
  • пікулі – 3-5 см;
  • корнішони – 5-9 см;
  • зеленці – 9-12 см.

Три види огірків закриваються окремо. Зіпсовані овочі не підходять для консервування. Також не варто вибирати перестиглі жовті огірки. Вони не будуть такими хрусткими та смачними, як зелені огірки.

Існує багато рецептів маринованих огірків. Роздивимося прості способи консервування овочів.

Рецепт №1

Щоб закрити 10 літрових банок, нам знадобиться 5 кг свіжих огірків, 30 горошин чорного і стільки ж запашного горошку, 150 мл оцту, 10 парасольок кропу, стільки ж листів смородини, 10 чайних ложок гірчичних горошин, 5 зубчиків часнику, лист хрону, 3 ст.л. солі та 5 ст.л. цукру. Також нам знадобиться 2,5 л води.

Перед тим, як приступили до консервування, потрібно покласти огірки у воду. Це необхідно для того, щоб всередині овочів не було повітря. Поки наші огірки знаходяться у воді, треба простерилізувати банки. Це можна зробити за допомогою пару. Просто повісте банку на носик чайника з окропом всередині. Також банки можна ошпарити, помістити у духовку чи мікрохвильову піч.

Кладемо у банки листя смородини, перець, часник, хрін та кріп. Готуємо маринад з сіллю і цукром. Розливаємо маринад по банках. Перед тим, як закрити кришками, потрібно додати столову ложку оцту. Перевертаємо банки та залишаємо їх у такому вигляді до повного охолодження. Зберігати огірки потрібно у темному прохолодному місці.

Рецепт №2

Цей рецепт добре підходить для маленьких огірків. Вони вийдуть гостренькими. Візьмемо 3 кг корнішонів, 7 склянок води, 8 столових ложок гострого кетчупу, по одній склянці цукру та оцту. Якщо ви не любите гострі огірки, візьміть менше кетчупу. Крім того, нам знадобиться часник, листя хрону, суцвіття кропу та петрушка. Якщо немає корнішонів, можна взяти великі огірки. Тоді ми будемо їх розрізати на кілька частин.

Перед консервуванням огірки треба потримати в холодній воді не менше трьох годин. Воду треба кілька разів поміняти. Після того обтираємо огірки чистим рушником і зрізаємо кінці з обох сторін. В стерильні банки кладемо зелень. Слідом кладемо огірки. Варимо маринад з сіллю та цукром. Крім того, кладемо кетчуп і пластинку часнику. Заливаємо огірки маринадом та закриваємо кришками. Банки треба укутати ковдрою на деякий час. Потім огірки потрібно зберігати в прохолодному місці.

Рецепт №3

Цим рецептом консервування огірків користувалися наші бабусі. Нам знадобляться такі продукти:

  • огірки;
  • коріння хрону;
  • зелень (кріп, петрушка або селера);
  • листя чорної смородини або вишні;
  • часник;
  • цукор та сіль у пропорції 2:1;
  • лимонна кислота або оцет.

Огірки вимочуємо у холодній воді. Потім зрізаємо кінчики та вкладаємо їх у банки разом з зеленню та часником. Готуємо розсіл: у каструлю наливаємо воду, додаємо цукор та сіль у співвідношенні 2:1. Якщо ви кладете стакан цукру, то солі повинно бути півстакана. Ставимо банки у теплу воду і заливаємо розсолом. Прикриваємо стерильними кришками та залишаємо в такому вигляді на добу. Розсіл зливаємо, знову кип’ятимо та заливаємо огірки. Залишаємо на 5 хвилин і повторюємо процедуру. Але тепер додаємо оцет чи лимонну кислоту та закатуємо.

Це далеко не всі рецепти маринованих огірків.

НОВИНИ НА ЦЮ ТЕМУ

Орися Корчун
Орися Корчун
Інформаційний оглядач інтернет-сайту Правда іф. Журналіст-фрілансер. Випускник Національного університету імені Тараса Шевченка 2009 року.

1 коментар

  1. Рецепт бабусі (останній) самий смачний. І взагалі бабусині рецепти перевірені часом і досвідом як правило найсмачніші!

Comments are closed.

-Реклама-

РЕКЛАМА

zhytlo-ta-komercziya-zi-svyatkovymy-znyzhkamy/

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

On this website and using the ⬆️ images :- Is it possible your wife could order me one of each in L if they would arrive in time for Saturday /Sunday

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

On this website and using the ⬆️ images :- Is it possible your wife could order me one of each in L if they would arrive in time for Saturday /Sunday

РЕКЛАМА

купити iphone 15 Pro у Львові, ціни в Україні