9 C
Ivano-Frankivsk
Неділя, 23 Лютого, 2020
Головна FB Підприємство за будівництво будинку біля міського озера Франківська заплатить 770 тисяч гривень...

Підприємство за будівництво будинку біля міського озера Франківська заплатить 770 тисяч гривень штрафу

Управління з питань держархбудконтролю виконкому Івано-Франківської міськради провело позапланову перевірку дотримання вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності на об’єкті будівництва «Багатоквартирний житловий будинок» на вул. Гетьмана Мазепи, 144 у місті Івано-Франківську, інформує пресслужба управління.

Під час проведення позапланової перевірки встановлено, що приватне підприємство «Прикарпаття і К» виконує будівельні роботи з влаштування фундаменту під багатоквартирний житловий будинок на вул. Гетьмана Мазепи, 144; кадастровий номер земельної ділянки 2610100000:24:002:0111; без отриманого дозволу на виконання будівельних робіт.

За результатами позапланової перевірки підприємство оштрафували на 777 740 гривень.

Йдеться про ділянку поблизу міського озера поблизу колишнього ДОСААФу, зараз – громадська організація “Товариство сприяння обороні України”.

Нагадаємо, цей котлован вирили ще у 2016 році, як згодом з’ясувалося, без жодних дозвільних документів.

У липні 2017 року працівники управління з питань державного архітектурно-будівельного контролю виконавчого комітету за незаконно виритий котлован оштрафували ТСОУ на 623 080 грн.

У грудні 2018 року міська рада присвоїла цій ділянці кадастровий номер 2610100000:24:002:0111 та передала її в оренду на 10 років автомобільній школі ТСО України «для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови».

Як писав КУРС, на території ТСОУ виросла ще одна висотка на 11 поверхів.

На  початку 2016 року будівельна компанія “Прикарпаття і К”, на замовлення громадської організації ТСОУ, взялася під виглядом спортивно-готельного комплексу будувати житловий будинок. ДАБІ видала припис про накладення штрафу на забудовника і зупинку будівельних робіт. Але за деякий час компанія відстояла право на будівництво у судах.

1 коментар

1
Залишіть коментар

avatar
1 Список коментарів
0 Список відповідей
0 Підписники
 
Найпопулярніші коментарі
Гарячі коментарі без совісті і цензури
1 Коментар авторів
Kabir Recent comment authors
  Підписатись  
Новизні Застрарілості Популярності
Сповіщення про
Kabir
Гість
Kabir

Хто автор цієї статті?

- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -

ВАЖЛИВЕ!

Стало відомо хто представлятиме Україну на Євробаченні 2020

Стало відомо хто представлятиме Україну на Євробаченні 2020

0
Вчора завершився фінал національного відбору на міжнародний пісенний конкурс "Євробачення-2020". У фіналі взяли участь шестеро виконавців Krutь із піснею «99», Jerry Heil із піснею...