4 C
Ivano-Frankivsk
Понеділок, 24 Лютого, 2020
Головна Економіка Податківці області надали прикарпатцям більше 20 тисяч адміністративних послуг

Податківці області надали прикарпатцям більше 20 тисяч адміністративних послуг

За інформацією Головного управління ДПС в Івано-Франківській області у вересні-жовтні 2019 року в центрах обслуговування платників громадянам надано 21,3 тис. адміністративних послуг.

Зокрема, 9,3 тис. громадян отримали картку платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків.

Також податківці надали понад 1,9 тис. витягів з реєстру платника єдиного податку та 1,6 тис. відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків.

Для здійснення контролю за розрахунковими операціями працівники податкової служби зареєстрували підприємцям 1,4 тис. книг обліку розрахункових операцій та 1,3 тис. книг обліку доходів та книг обліку доходів і витрат платникам єдиного податку.

Крім того, для здійснення реалізації підакцизних товарів податківцями видано понад 1,4 тис. ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами.

Центрами обслуговування платників підготовлено та надано 600 довідок про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи.

Залишіть коментар

avatar
  Підписатись  
Сповіщення про
- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -

ВАЖЛИВЕ!

Мольфар Нечай: «На українському народові лежить родова карма»

0
Сьогодні, 24 лютого, прикарпатському мольфару, уродженцю с. Верхній Ясенів Верховинського району Михайлу Нечаю виповнюється 90 років. Михайло Михайлович загинув у 2011 році....