Поєдинок “за шість очок”: «Прикарпаття» здобуває довгоочікувану домашню перемогу (відео)

Черговий поєдинок “за шість очок” відбувся в Івано-Франківську вчора, 13 квітня.

Результат пошуку зображень за запитом "прикарпаття гірник спорт"

В гості до “Прикарпаття”, яке займає 10-е місце у турнірній таблиці, завітала 12-а команда Першої ліги – “Гірник-Спорт” із Горішніх Плавнів, інформує WestNews.

В напруженого поєдинку все вирішив один-єдиний забитий м’яч, який забили саме господарі – МФК «Прикарпаття». На 75-й хвилині гол забив з пенальті Ярослав Конкольняк. Цікаво, що починаючи з 40-ї хвилини «прикарпатці» грали у меншості. Втім, зуміли відбити всі атаки гостей.

Таким чином підопічні Володимира Ковалюка здобули шосту перемогу в сезоні, яка дозволила івано-франківській команді залишитися на десятій сходинці в турнірній таблиці.

ФУТБОЛ. Чемпіонат України. Перша ліга. 22 тур

«Прикарпаття» (Івано-Франківськ) – «Гірник-Спорт» (Горішні Плавні) – 1:0 (0:0) Гол: Конкольняк (75, з пен.)

13 квітня 2019 року. Івано-Франківськ, стадіон “Рух”.

Арбітр: О.Кальонов (Львів). Асистенти арбітра: М.Юхименко (Луцьк), С.Дарійчук (Чернівецька обл.). 4-й арбітр: М.Липко (Івано-Франківськ). Спостерігач арбітражу: О.Циганков (Тернопіль). Попередження (вилучення): Бойко (40).