Випадок трапився на Долинщині. Чоловік з тротиловою шашкою в руках прийшов до колишньої співмешканки і погрожував розправою. Завдяки небайдужим громадянам поліцейські затримали прикарпатця, пише Правда.іф посилаючись на сектор комунікації поліції Івано-Франківщини.
Фото ілюстративне
Подія трапилася вчора, 2 листопада. В обідню пору в одному із сіл Долинського району виник конфлікт між чоловіком і колишньою співмешканкою. 58-річний чоловік, будучи на підпитку, прийшов до 65-річної співмешканки з’ясовувати стосунки. Прикарпатець кричав, що підірве і себе, і жінку, тримаючи в руках вибуховий пристрій. Це помітили сусіди й одразу зателефонували в поліцію. Люди не розгубилися і до приїзду правоохоронців вирішили завадити нещастю. Сусід співмешканки вступив у діалог з нетверезим чоловіком і просив зупинитися. Порушник йшов на контакт і сусіду вдалося вибити з рук предмет, який схожий на вибухівку.
Поліцейські затримали чоловіка у порядку ст.. 208 КПК України. Встановили, що прикарпатець прийшов до колишньої співмешканки із спеціально підготовленим предметом схожим на тротилову шашку. Де взяв вибухівку, чоловік не сказав й всіляко уникав відповіді на це питання.
Затриманому оголосили підозру за ч. 4 ст. 296 ККУ (Хуліганство, тобто грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжується особливою зухвалістю чи винятковим цинізмом, вчинені із застосуванням вогнепальної або холодної зброї чи іншого предмета, спеціально пристосованого або заздалегідь заготовленого для нанесення тілесних ушкоджень, караються позбавленням волі на строк від трьох до семи років), а пізніше мають обрати міру запобіжного заходу.
Поліцейські вдячні громадянам за допомогу і нагадують, що при будь-якій небезпеці необхідно негайно телефонувати у поліцію.
Поліцейські з небайдужими прикарпатцями затримали чоловіка, який хотів підірвати себе і жінку
НОВИНИ НА ЦЮ ТЕМУ
Comments are closed.
Не можна засуджувати учасника АТО з авганським синдромом. Йому потрібно допомогти. Між іншим за свідченнями психологів та психіатрів котрі оглядали учасників бойових дій на Донбасі 96% з них потребують психологічної чи психіатричної допомоги. А також понад 90% відчувають проблеми з адаптацією в соціальному середовищі
Что уже может быть хуже???