7.7 C
Ivano-Frankivsk
Вівторок, 7 Квітня, 2020
Головна FB Поліцейські показали франківським студентам, як працюють інспектори "102" і диспетчери: фото
Реклама: Прованс

Поліцейські показали франківським студентам, як працюють інспектори “102” і диспетчери: фото

Студенти-правознавці Івано-Франківського коледжу Львівського національного аграрного університету ознайомилися з роботою інспекторів “102” і диспетчерів прикарпатської поліції.

15 лютого до Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області завітали студенти, щоб побачити на власні очі, як працюють відділ служби “102” та ситуаційний відділ (диспетчерська служба).

Йдеться про фахівців, від яких залежить прибуття правоохоронців на виклик і, відповідно, успішне розкриття злочинів. З майбутніми фахівцями за спеціальністю “право” зустрілася заступник начальника управління організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування Наталія Райковська.

Поліцейська спільно зі старшими зміни служби “102” та диспетчерської служби пояснили процес реагування на всі заяви та повідомлення громадян як адміністративного, так і кримінального характеру.

- РЕКЛАМА -
  • Miloan.ua
- РЕКЛАМА -
- РЕКЛАМА -

ВАЖЛИВЕ!

На території Прикарпаття вже 160 офіційно підтверджених випадків захворювання на коронавірус

На території Прикарпаття вже 160 офіційно підтверджених випадків захворювання на коронавірус

0
В Україні зафіксовано 1462 випадки коронавірусної хвороби COVID-19, про це йдеться у повідомленні на офіційному телеграм-каналі Міністерства охорони здоров'я України, інформує...