9 C
Ivano-Frankivsk
Неділя, 23 Лютого, 2020
Головна Суспільство Поліцейські Прикарпаття пройшли атестацію

Поліцейські Прикарпаття пройшли атестацію

поліцейські пройшли атестаційну комісію. Засідання комісії відбулося під головуванням начальника Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області полковника поліції Володимира Голубоша.

Працівники поліції, які висуваються для призначення на вищі посади, а також ті, які приступили до виконання службових обов’язків після виходу з відпустки по догляду за дитиною, повинні пройти атестаційну комісію.

Перед проходження комісії кожний із працівників пройшов підвищення кваліфікації. Під час цього етапу поліцейські здавали заліки з усіх видів службової підготовки, практичної стрільби з табельної зброї, а також проходили тестування на визначення рівня знань законодавства України і загальних здібностей та навиків, інформують у пресслужбі поліції області.

В склад атестаційної комісії також увійшли: заступник начальника управління карного розшуку Роман Чекмарьов, начальник управління кадрового забезпечення Андрій Бондюк, заступник начальника Івано-Франківського управління Департаменту внутрішньої безпеки НПУ Олег Марусяк та представник від громадськості- Богдан Мойсишин.

Співбесіда показала професійний рівень працівників. Усі поліцейські, які прибули на комісію, одержали схвальне рішення – призначення на вищі посади, в тому числі і керівні.

Залишіть коментар

avatar
  Підписатись  
Сповіщення про
- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -

ВАЖЛИВЕ!

Стало відомо хто представлятиме Україну на Євробаченні 2020

Стало відомо хто представлятиме Україну на Євробаченні 2020

0
Вчора завершився фінал національного відбору на міжнародний пісенний конкурс "Євробачення-2020". У фіналі взяли участь шестеро виконавців Krutь із піснею «99», Jerry Heil із піснею...