8 C
Ivano-Frankivsk
Неділя, 29 Березня, 2020
Головна FB Поліція допомагатиме медикам ізольовувати інфікованих українців
Реклама: Прованс

Поліція допомагатиме медикам ізольовувати інфікованих українців

У разі необхідності та за рішенням головного санлікаря поліція забезпечить примусову госпіталізацію інфікованих новим коронавірусом COVID-19 громадян, які відмовлятимуться від лікування.

Про це заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков і уточнив, що рішення про примусову госпіталізацію було ухвалене під час засідання Комісії з надзвичайних ситуацій, пише ТСН.

“Сьогодні Кабмін прийняв постанову, відповідно до якої, за рішенням головного санітарного лікаря поліція забезпечить примусову госпіталізацію людини з діагнозом коронавірус. Останніми днями були декілька випадків, коли людина отримувала позитивний результат і втікала з лікарні, поліцейські були змушені його шукати. Також були випадки, коли люди відмовлялися від госпіталізації. Режим НС не зупиняє конституційні права громадян, але накладає певні обмеження”, – пояснив Аваков.

Кабмін також подовжив дію карантину до 24 квітня та ввів режим надзвичайної ситуації на всій території України.

“Надзвичайна ситуація демонструє нам, що ми маємо швидке розповсюдження вірусу в усій країні. Я хочу подякувати всім, хто дотримується карантину, – це основне, що нас рятує. Наразі ми маємо динаміку, яка дозволяє тримати ситуацію під контролем. Головне – щоб ця динаміка зберіглася. Режим надзвичайної ситуації забороняє масові пересування вулицями, зібрання великих груп людей, громадяни зобов’язані носити маски”, – зазначив Аваков.

- РЕКЛАМА -
  • Miloan.ua
- РЕКЛАМА -
- РЕКЛАМА -

ВАЖЛИВЕ!