Полковник спрогнозував кінцеву фазу війни в Україні
Диван на коліщатках в темній вітальні

Полковник спрогнозував кінцеву фазу війни в Україні

Автор: Світлана Якимчук
14/10/2022 16:03
-Реклама
Оренда і продаж комерційної нерухомості від 30 м²
-Реклама
Будівництво шостого етапу в житловому районі.
-Реклама
Готелі Reikartz і контакти, Україна
-Реклама
-Реклама
купити iphone 15 Pro у Львові, ціни в Україні

Інтенсивність бойових дій у зимовий період залежатиме від температур повітря. Якщо вони дозволятимуть ґрунту промерзнути, можна очікувати на досить активну фазу війни, якщо ж зима буде теплою, кінцева фаза розпочнеться, щойно ґрунт знову стане придатним для пересування важкої техніки не лише великими дорогами, а й полями.

Реклама: Місцеві пропозиції
Ремонт зарядних станцій BGA, якість і надійність.
Ремонт інверторів, Ecoflow, зарядних станцій.”

“BGA-Cервіс” пропонує ремонт зарядних станцій та інверторів. Відновлюємо плати, балансує батареї, збираємо устаткування для домів та квартир.

На сьогодні з’явилися передумови для перелому у війні, але українцям необхідно усвідомити, що до нього ще далеко. Таку думку в ексклюзивному інтерв’ю OBOZREVATEL висловив військовий експерт, полковник запасу Петро Черник, передає Правда.іф.

“Зима завжди важче, але залежатиме від того, яка буде температура повітря. Якщо буде триматися -10… -15 градусів і нижче, то ґрунт замерзне, а отже, важка техніка зможе рухатися по ґрунту. Якщо буде порівняно тепла зима – так, як було наприкінці лютого, коли противник не міг рухатися по ґрунту, а рухався тільки великими дорогами, то воювати на великих дорогах ми навчилися. Але противник також зробив висновки, тому малоймовірно, що великі колони противника будуть рухатися взимку”, – сказав він.

За оцінками Черника, за умов порівняно теплої зими, коли ґрунт не буде добре промерзати, війна може перейти у фазу “контрбатарейних дуелей” – “до того часу, доки ґрунт не висохне і не розпочнеться нова кінцева фаза російсько-української війни”.

Експерт наголосив, що прогнозування у війні є вкрай складним, оскільки війна – “дуже складне динамічне явище”. Водночас він зауважив, що оперативна пауза, яку був вимушений взяти ворог, дозволить українській армії приготуватися до нового етапу протистояння, зокрема, покращити матеріально-технічне забезпечення.