0 C
Ivano-Frankivsk
Вівторок, 31 Березня, 2020
Головна Економіка Порошенко сказав, куди пішли гроші МВФ
Реклама: Прованс

Порошенко сказав, куди пішли гроші МВФ

Кошти, надані Україні Міжнародним валютним фондом, були направлені на посилення золотовалютних резервів держави.

Результат пошуку зображень за запитом "Порошенко сказав, куди пішли гроші МВФ"

Про це заявив президент Петро Порошенко в ефірі першої програми циклу документального проекту “Різдвяні зустрічі з Президентом” на телеканалі “Україна”, передає Depo.ua з посиланням на “Укрінформ“.
“У нас уже і золотовалютні резерви більші, ніж на початку війни. Хтось питає, а де ж гроші МВФ? Так гроші МВФ були всі до єдиної копійки покладені в золотовалютні резерви”, – зазначив Порошенко.
За його словами, це було зроблено для того, щоб забезпечити стабільність національної валюти, курсу та впевненості інвесторів у стабільність економіки України.
Нагадаємо, у грудні президент України Петро Порошенко похвалився, що завдяки макрофінансовій допомозі від Євросоюзу, золотовалютні резерви України складають вже майже 20 млрд доларів.
Довідка: 18 грудня у Вашингтоні Рада директорів Міжнародного валютного фонду ухвалила рішення про відкриття для України нової 14-місячної програми підтримки економічної політики stand-by (SBA).
Програма передбачає негайне надання Україні першого траншу в розмірі $1,4 млрд. Решта сума буде надаватися кожні півроку.
Загальний обсяг програми – $3,9 млрд. Відзначимо, що це десята програма МВФ для України.
21 грудня Україна отримала перший транш за новою програмою співпраці з МВФ.

Джерело

5 КОМЕНТАРІ

- РЕКЛАМА -
  • Miloan.ua
- РЕКЛАМА -
- РЕКЛАМА -

ВАЖЛИВЕ!