Диван на коліщатках в темній вітальні

Посол Болонського центру ЮНЕСКО виступив перед франківськими студентами

Автор: Любов Семанишин
03/03/2023 17:25
-Реклама
Оренда і продаж комерційної нерухомості від 30 м²
-Реклама
Будівництво шостого етапу в житловому районі.
-Реклама
-Реклама
-Реклама
купити iphone 15 Pro у Львові, ціни в Україні

Сьогодні в Університеті Короля Данила відбулася зустріч студентства з президентом Фонду Цілей Сталого Розвитку ООН й послом Болонського центру ЮНЕСКО Мауріціо Аронікою та директором Італійського інституту культури в Києві, аташе з питань культури Посольства Італії в Україні Едоардо Крізафуллі, інформує Правда.іф.

Реклама: Місцеві пропозиції
Ціни на лазерну епіляцію у Києві
Лазерна епіляція пахв: Безкоштовно

Косметологія FineLine пропонує лазерну епіляцію на новому 3000w апараті. Спробуйте перший сеанс на ділянку пахв безкоштовно. Переконайтесь у ефективності!

Посол Болонського центру ЮНЕСКО виступив перед франківськими студентами

Під час зустрічі спікери розповіли про допомогу українському народу від початку повномасштабного вторгнення росії на територію України. Окрім гуманітарної допомоги, почесні гості акцентували й на важливості підтримки культурної спадщини України. Зокрема йшлося про розвиток й відбудову українських організацій, університетів та об’єктів архітектури, які постраждали внаслідок російської агресії.

Посол Болонського центру ЮНЕСКО виступив перед франківськими студентами

За словами пана Мауріціо Ароніки, зараз не менш важливою є перемога України й на культурному фронті.

«На жаль, зараз в Україні існують два фронти. Один фронт є військовим, а інший – культурний. Культурний – це фронт боротьби без зброї, який ведеться за українську ідентичність. Своїми діями ми стараємося зберегти автентичне минуле, яке росіяни так прагнуть знищити задля створення власної вигаданої історії», – каже пан Мауріціо.

Посол Болонського центру ЮНЕСКО виступив перед франківськими студентами

Окрім того, у межах виступу спікери наголосили, що сьогодні важливо й те, щоб кожен з нас брав участь у збереженні української культурної спадщини та розумів, що слід зробити, щоб зберегти й передати надбання для майбутніх поколінь.

Відтак, студенти могли поставити запитання панові Мауріціо Ароніці й пану Едоардо Крізафуллі. Відповідаючи на них, гості університету говорили про об’єкти спадщини ЮНЕСКО в Україні. Під час зустрічі ректорат університету вручив Мауріціо Ароніці звання почесного доктора Університету Короля Данила.