Права в смартфоні і номери через інтернет: в Україні придумали гучні нововведення для водіїв

0
308
водійські права

Кабінет Міністрів України 23 жовтня ухвалив постанову про введення електронного посвідчення водія та свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу.

Про це повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков за підсумками засідання уряду. Він зазначив, що також був підтриманий проєкт закону про впровадження віртуальних номерних знаків, передає прес-служба МВС.”Ми пропонуємо за бажанням громадянина і за допомогою відповідного мобільного додатка “Дія”, який запрацює вже у грудні цього року, генерувати електронні права і техпаспорт. Такі електронні документи матимуть рівнозначну юридичну силу і так само ідентифікувати громадянина”, – сказав він.

За словами Авакова, поліція має притягувати до відповідальності не за відсутність при собі прав або техпаспорта, а за відсутність законних підстав для водіння.

Він додав, що проєкт розроблений для реалізації завдання президента України Володимира Зеленського про введення “держави у смартфоні”

Глава МВС пояснив, що при реєстрації транспортного засобу людина отримуватиме свідоцтво про його реєстрацію з обраним номерним знаком, замовляти номери на авто можна буде через інтернет у будь-якого виробника.

“Потім зможе замовляти у будь-якого виробника потрібний номер. Головна вимога – відповідність номерного знака держстандарту”, – зазначив він.

Джерело


Підписка
Сповіщення про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі