-РЕКЛАМА-

РЕКЛАМА

Актуально зараз

-Реклама-spot_img

Представників ОТГ області продовжують навчати проектному менеджменту

-Реклама-spot_img
spot_img

Децентралізація створює нові умови для інноваційного розвитку в об’єднаних територіальних громадах. Використовуючи інструменти стратегічного планування та проектного менеджменту, є можливість ухвалювати якісні управлінські рішення та забезпечувати самодостатність в ОТГ. Проектна діяльність – це визначення пріоритетів розвитку громади на декілька років.
news-image

На цьому наголосив координатор Івано-Франківської регіональної школи проектного менеджменту Денис Тиняний, відкриваючи спеціалізований семінар у Брошнів-Осаді, який було організовано Агенцією розвитку ОТГ Прикарпаття за підтримки програми «U-LEAD з Європою».
За його словами, проведення таких семінарів має на меті навчити працівників ОТГ, в першу чергу, готувати конкурентні заявки для участі у міжнародних проектах.
«В умовах інтеграції України до європейської спільноти, а також проведення секторальних реформ – бачимо інтерес європейських стейкхолдерів. Вони готові співпрацювати з нашими ОТГ, а міжнародні інвестори вкладати чималі кошти у розвиток української інфраструктури, — підкреслив Денис Тиняний.
Радник з регіонального розвитку Івано-Франківського центру розвитку місцевого самоврядування Ігор Мельничук говорить, що на семінарах навчають представників ОТГ застосовувати стратегічний підхід до визначення ідей майбутніх проектів місцевого розвитку, а також націлюють слухачів до розуміння методики експертної оцінки проектів, процедури їх впровадження та подання звітів. Також особливий акцент робиться на специфіці діяльності міжнародних донорських організацій, які надають технічну допомогу Україні. Експерт наголосив, що за підтримки Агенції розвитку ОТГ Прикарпаття вони відбиратимуть найперспективніші ідеї проектів для їхнього подальшого доопрацювання.
Упродовж навчання Ігор Мельничук розповідав слухачам про фази проектного циклу, джерела фінансування програм місцевого та регіонального розвитку, а також принципи міжнародної технічної допомоги.
Фахівець із написання проектів Маргарита Женчук акцентувала увагу присутніх на програмах транскордонного співробітництва. Особливо наголошувалось на спільній операційній програмі «Україна – Румунія 2014-2020». У цьому контексті йшлось про пріоритети розвитку проекту. Зокрема, інституційну співпрацю у галузі освіти, шляхом підвищення її якості та доступу; збереження і просування культурної та історичної пам’яті; сприяння розвитку послуг у галузі охорони здоров’я; захисту та боротьби з організованою злочинністю й співпраці з поліцією.
Використовуючи метод мозкового штурму, тренери націлювали представників ОТГ на пошуки нових ідей, які вони, своєю чергою, співставляли з індикаторами транскордонної програми.
Ідентифікуючи проблеми, слухачі напрацювали цілий комплекс ідей, які можуть лягти за основу при написанні проектів.
Учасники семінару відзначили продуктивність та доцільність проведення таких навчальних заходів.
 Представників ОТГ області продовжують навчати проектному менеджменту
Представників ОТГ області продовжують навчати проектному менеджменту
Представників ОТГ області продовжують навчати проектному менеджменту

Джерело

НОВИНИ НА ЦЮ ТЕМУ

Орися Корчун
Орися Корчун
Інформаційний оглядач інтернет-сайту Правда іф. Журналіст-фрілансер. Випускник Національного університету імені Тараса Шевченка 2009 року.
-Реклама-

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

Азов

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

купити iphone 15 Pro у Львові, ціни в Україні