-РЕКЛАМА-

РЕКЛАМА

Актуально зараз

-Реклама-spot_img

Переваги та види пароконветоматів

-Реклама-spot_img
spot_img

На професійній кухні має бути найрізноманітніше обладнання. До нього висуваються високі вимоги. Зокрема, воно повинно бути якісним, надійним, довговічним та функціональним. Прикладом багатозадачності є пароконвектомати, дізнатися про які детальніше можна на rational.bmservice.ua.

Що таке пароконвектомати

Сьогодні вже важко уявити кухню кафе чи ресторану без пароконвектомата. Це сучасний пристрій, що об’єднує в собі функціонал конвектора та пароварки. Це обладнання має такі базові режими:

  • Конвекція;
  • Обробка паром;
  • Смаження.

Конвекція – це циркуляція повітря, що попередньо нагрівається від спеціальних елементів. Такий режим використовується при запіканні м’яса, запіканок, хлібобулочних виробів та багатьох інших страв.

- РЕКЛАМА-

На парі можна приготувати овочі, рибу та рис. Такий режим дозволяє зберегти максимум корисних елементів. При готуванні у пароварці м’яса та овочів, вони зберігають всі вітаміни та соки.

У випадку з багатофункціональною технікою є можливість використовувати комбіновані режими роботи. У такому випадку можна отримати найрізноманітніші смачні та корисні страви. До того ж у пароконвектоматі можна одночасно готувати кілька страв на різних режимах. Завдяки таким можливостям вдасться швидше та якісніше обслуговувати гостей закладу.


Переваги техніки

Головний плюс пароконвектоматів полягає в тому, що вони об’єднують функції кількох видів обладнання. Завдяки цьому спрощується робота співробітників громадського харчування, а приготування страв займає менше часу. До того ж можна заощадити, адже не доведеться купувати кілька одиниць техніки. Як мінімум економиться простір на кухні. Крім цього слід виділити й інші переваги обладнання:

  • Скорочення тимчасових витрат на приготування їжі до 15%;
  • Займає мінімум місця завдяки продуманому дизайну та компонуванню;
  • Зберігає м’ясні страви соковитими, красивими та ніжними;
  • Дозволяє одночасно готувати м’ясо, овочі, рибу, крупи та інші продукти, не змішуючи ароматів;
  • Дозволяє зберігати рецепти в пам’яті пристрою;
  • Дозволяє одночасно використовувати різні режими приготування;
  • Під час готування зберігаються всі корисні мікроелементи продуктів;
  • Енергоефективність.

Якими бувають пароконвектомати

Зазвичай обладнання класифікується за способом подачі пари до робочої камери. Пароконвектомати бувають бойлерними та інжекторними. У першому випадку пристрій оснащується бойлером або водяним котлом, з яких і виділяється розігрітий пар. Бойлер, по суті, це колба в якій вода нагрівається до кипіння, нагрівається до 130 градусів і через клапани у вигляді водяної пари подається до робочої камери.

Інжекторний тип має інший принцип роботи. Там гаряча вода впорскується в робочу камеру, і вже там перетворюється на пар з температурою близько 100 градусів. Вода при подачі в камеру розпорошується спеціальними форсунками, тому швидко переходить у газоподібний стан і розподіляється по камері рівномірно. Плюс інжекторних пароконвектоматів у їх компактності порівняно з бойлерними моделями. Проте пристрої, що подають у камеру пар, точніше його дозують, тому є більш енергоефективними.

Також є й інші розділення пароконвектоматів:

  • За видом використовуваного живлення – електричні та газові;
  • За кількістю рівнів – від трьох до двадцяти;
  • За управлінням – електромеханічні (за допомогою кнопок та важелів), цифрові (за допомогою фізичних кнопок), сенсорні (за допомогою сенсорних кнопок);
  • З автоматичним миттям і без нього.

Реклама

НОВИНИ НА ЦЮ ТЕМУ

Ігор Василик
Ігор Василик
Журналіст, фрілансер. Закінчив факультет журналістики ЛНУ в 2008 році журналістка, власкор регіональних та центральних ЗМІ. Закінчила Києво-Могилянську академію у 2019 році.
-Реклама-

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

купити iphone 15 Pro у Львові, ціни в Україні