Прикарпатські легкоатлети встановили рекорди України на міжнародних змаганнях (фотофакт)

У місті Тайцан (Китай) на шосейній трасі відбувся чемпіонат світу зі спортивної ходьби. Місцеві спортсмени здобули призові місця та навіть встановили рекорд України.

Наші спортсмени, Христина Юдкіна та Валерій Літанюк в складі збірної команди України здобули дві медалі. У командному заліку Валерій Літанюк на дистанції 50 км. показав час 3.53.05. І став срібним призером серед чоловіків.

Христина Юдкіна дистанцію 50 км. пройшла за 4.22.14 і тим самим встановила рекорд України на цій дистанції. За результатом змагань спортсменка здобула бронзову нагороду серед жінок.

Спортсмени тренуються під керівництвом Віталія Матешка та Сергія Новака.