Прикарпатські рятувальники продовжують нести чергування біля зимових водойм

0
3

Прикарпатські рятувальники продовжують нести чергування біля зимових водойм
Пов’язане зображення
 
1 лютого 2018 року черговою зміною Івано-Франківської рятувально-водолазної станції в м. Івано-Франківську на міському озері здійснено рейд, під час якого проведено заміри товщини льоду, який становить 6-8 см. Проведено профілактичні бесіду щодо дотримання Правил охорони життя людей на водних об’єктах в зимовий період з 2 відпочиваючими громадянками, які були з малолітніми дітьми (вік 4-6 років) та 4 любителями моржування. Недопущені на небезпечний лід 2 підлітків та любителя підлідного вилову риби. З ними проведено профілактичні бесіди щодо дотримання Правил охорони життя людей на водних об’єктах в зимовий період.
Черговою зміною Галицької рятувально-водолазної станції в м. Галич на р. Дністер не допущено громадянина в небезпечне місце (знаходився на опорі старого пішохідного мосту). З ним проведено профілактичну бесіду щодо дотримання Правил охорони життя людей на водних об’єктах та відправлено з території водойми.
Черговою зміною Коломийської рятувально-водолазної станції в м. Коломия на міському озері проведено заміри товщини льоду, який становить 8-9 см. Не допущено до відпочинку в небезпечних місцях 3 рибалок. З ними проведено профілактичні бесіди щодо дотримання Правил охорони життя людей на водних об’єктах в зимовий період.

Залишіть коментар

avatar
  Підписатись  
Сповіщення про