13 C
Ivano-Frankivsk
Понеділок, 25 Травня, 2020
Головна Суспільство Прикарпатські рятувальники продовжують нести чергування біля зимових водойм

Прикарпатські рятувальники продовжують нести чергування біля зимових водойм

Прикарпатські рятувальники продовжують нести чергування біля зимових водойм
Пов’язане зображення
 
1 лютого 2018 року черговою зміною Івано-Франківської рятувально-водолазної станції в м. Івано-Франківську на міському озері здійснено рейд, під час якого проведено заміри товщини льоду, який становить 6-8 см. Проведено профілактичні бесіду щодо дотримання Правил охорони життя людей на водних об’єктах в зимовий період з 2 відпочиваючими громадянками, які були з малолітніми дітьми (вік 4-6 років) та 4 любителями моржування. Недопущені на небезпечний лід 2 підлітків та любителя підлідного вилову риби. З ними проведено профілактичні бесіди щодо дотримання Правил охорони життя людей на водних об’єктах в зимовий період.
Черговою зміною Галицької рятувально-водолазної станції в м. Галич на р. Дністер не допущено громадянина в небезпечне місце (знаходився на опорі старого пішохідного мосту). З ним проведено профілактичну бесіду щодо дотримання Правил охорони життя людей на водних об’єктах та відправлено з території водойми.
Черговою зміною Коломийської рятувально-водолазної станції в м. Коломия на міському озері проведено заміри товщини льоду, який становить 8-9 см. Не допущено до відпочинку в небезпечних місцях 3 рибалок. З ними проведено профілактичні бесіди щодо дотримання Правил охорони життя людей на водних об’єктах в зимовий період.

Залишіть коментар

avatar
  Підписка  
Сповіщення про
- РЕКЛАМА -
  • Miloan.ua
- РЕКЛАМА -
  • цитадель
  • Купити квартиру Івано-Франківськ
- РЕКЛАМА -

ВАЖЛИВЕ!

У селі на Тисмениччинні реконструюють школу

У селі на Тисмениччинні реконструюють школу

0
Клубовецька сільська рада визначила підрядника реконструкція школи(блок №2) з добудовою приміщень шкільної майстерні та актового залу на вул. Стародорожній, 1 в с....