Прикарпатський футболіст відзначився дебютним голом у чемпіонаті Латвії (відеосюжет)

Футболіст із Прикарпаття Роман Дебелко забив свій перший гол у чемпіонаті Латвії.

Результат пошуку зображень за запитом "Коломийський футболіст відзначився дебютним голом у чемпіонаті Латвії"

Лише два матчі знадобилося Роману Дебелку, щоб продемонструвати свій бомбардирський хист у Латвії – знаний прикарпатський нападник відкрив лік голам у переможному поєдинку “Риги” проти “Метта” (4:0).

Коломийський футболіст вийшов у стартовому складі, на 6-ій хвилині відзначився голом і був замінений на 77-ій хвилині, інформує Sport.if.ua.

Команда Романа Дебелка продовжує впевнено очолювати турнірні перегони, випереджаючи найближчого переслідувача “РФШ” на шість очок.

Відеоогляд матчу “Метта” – “Рига” (гол Дебелка з 0:32):