-5 C
Ivano-Frankivsk
П’ятниця, 21 Лютого, 2020
Головна Корупція Прикарпатський пожежник продав машину і не повідомив у НАЗК

Прикарпатський пожежник продав машину і не повідомив у НАЗК

Івано-Франківським апеляційним судом підтримано позицію прокурора щодо наявності в діях посадовця ДСНС України в Івано-Франківській області складу адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією. Про це повідомили у прес-службі Прокуратури Івано-Франківської області.

Результат пошуку зображень за запитом "декларація доходів"

«Установлено, що старшим сержантом служби цивільного захисту – пожежним-рятувальником здійснено продаж автомобіля в сумі понад 100 тис. грн та в порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції» не повідомлено НАЗК про суттєві зміни в майновому стані. Рішенням суду першої інстанції особу визнано винною та призначено покарання у вигляді штрафу. Однак, не погоджуючись із рішенням суду, правопорушник подав апеляційну скаргу», – йдеться у повідомленні.

В ході апеляційного розгляду адміністративної справи за участю працівників прокуратури Івано-Франківської області апеляційним судом рішення суду першої інстанції залишено в силі, апеляційну скаргу правопорушника – без задоволення.

1 коментар

1
Залишіть коментар

avatar
1 Список коментарів
0 Список відповідей
0 Підписники
 
Найпопулярніші коментарі
Гарячі коментарі без совісті і цензури
0 Коментар авторів
Громадянин Recent comment authors
  Підписатись  
Новизні Застрарілості Популярності
Сповіщення про
Громадянин
Гість
Громадянин

Старший сержант служби цивільного захисту – це дуже серйозний корупціонер! Прокуратурі – слава! Хто наступний? … майстер комунального підприємства, депутат сільської ради…? Щось мені підказує, що ця прокуратура корупцію не переможе.

- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -

ВАЖЛИВЕ!

Рятувальники пильнують рибалок, які приходять до зимових водойм

Рятувальники пильнують рибалок, які приходять до зимових водойм

0
20 лютого 2020 року черговою зміною Коломийської рятувально-водолазної станції на міському озері в місті Коломия, було проведено профілактичні бесіди щодо дотримання Правил...