Органи виконавчої влади та місцевого самоврядування, в межах повноважень, сприяють виборчим комісіям у здійсненні ними своїх завдань. Це, зокрема, надання робочих приміщень, залів засідань, оргтехніки, засобів зв’язку. В усіх семи окружних виборчих комісіях встановлено та налагоджено роботу програмно-технічного комплексу інформаційно-аналітичної системи “Вибори Президента України” єдиної інформаційно-аналітичної системи “Вибори” окружної виборчої комісії з виборів Президента України.
Також, відповідно до вимог частини дев’ятої статті 11 Закону України “Про вибори Президента України” місцеві органи виконавчої влади області, а також суди, виборчі комісії, органи ведення Державного реєстру виборців, правоохоронні органи (прокуратура, Національна поліція) організовують свою роботу під час виборчого процесу, у тому числі у вихідні дні та в день голосування, таким чином, щоб забезпечити прийом і розгляд документів щодо підготовки та проведення виборів Президента України, позовних заяв, скарг та звернень виборчих комісій у строки та спосіб, установлені Законом.
Забезпечено вчасне формування, друк і передачу дільничним виборчим комісіям іменних запрошень і попередніх списків виборців. 27 березня завершено друк уточнених списків виборців і 28 березня вони передані всім дільничним виборчим комісіям.
Щоб забезпечити максимальну достовірність уточнених списків виборців відділи ведення Державного реєстру виборців опрацьовували інформацію про громадян у базі даних інформаційно-телекомунікаційної системи “Державний реєстр виборців”, розглядали заяви виборців про уточнення себе у Реєстрі, про зміну місця голосування без зміни виборчої адреси.
Правом змінити місце голосування без зміни виборчої адреси скористалося 6 207 громадян.
До уточнених списків виборців включено майже один мільйон п’ятдесят тисяч виборців, пишуть на сайті ОДА.