“Пробій” та “Ревера 1908” здобули перемоги у Другій лізі

19 жовтня дві футбольні команди з Івано-Франківщини, які виступають у сезоні 2024-2025 у Другій лізі України, провели свої чергові матчі.

Городенківський “Пробій” зустрівся на виїзді з одеською командою “Реал-Фарма”, а франківська “Ревера 1908” грала у Тернополі проти “Ниви 2”, пише Ратуша з посиланням на Суспільне.

Команда з Городенки впевнено перемогла “Реал-Фарму” з рахунком 3:0. Перший гол у матчі на 27-й хвилині забив Богдан Оринчак. Після перерви Микола Сікач подвоїв перевагу “Пробою”, а в компенсований час Роман Дитко встановив остаточний рахунок, забивши третій м’яч у ворота одеситів.

Франківська “Ревера 1908” також здобула перемогу, обігравши “Ниву 2” у Тернополі з мінімальним рахунком 1:0. Єдиний гол у матчі на 43-й хвилині реалізував Богдан Максименко, вдало пробивши пенальті.

Наразі після 11 матчів “Пробій” посідає друге місце у турнірній таблиці з 23 очками. Наступний поєдинок команда зіграє 26 жовтня на домашньому полі проти “Ниви 2”.

За підсумком 11 турів “Ревера 1908” посідає сьоме місце, маючи 12 очок. Їхній наступний матч відбудеться 26 жовтня в Івано-Франківську проти команди “Куликів-Білка”.