15.9 C
Ivano-Frankivsk
Вівторок, 4 Серпня, 2020
Головна Економіка Промислове виробництво в Івано-Франківську

Промислове виробництво в Івано-Франківську

Головне управління статистики інформує. За січень–травень 2018р. в обласному центрі підприємствами добувної промисловості та розроблення кар’єрів порівняно з аналогічним періодом попереднього року зменшено добування гальки та гравію, що використовуються як наповнювачі бетону, для дорожнього покриття та подібних цілей, на 18,6%.
Результат пошуку зображень за запитом "Промислове виробництво в Івано-Франківську"
У переробній промисловості підприємствами з виробництва харчових продуктів та напоїв збільшено випуск сиру плавленого, виробів здобних, виробів кондитерських з цукру чи його замінників, з вмістом какао, на 13,6–47,9%. Разом з цим зменшено випуск карамелі, тофі (ірису) та солодощів аналогічних на 0,6%, хліба та виробів хлібобулочних нетривалого зберігання, тортів, печива солодкого – на 6,1–24,5%, яловичини і телятини заморожених – у 6 разів. На рівні січня–травня 2017р. вироблено соусів і продуктів для приготування соусів та напоїв безалкогольних.
Підприємствами текстильного виробництва, з виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів у січні–травні 2018р. збільшено виробництво пальт та плащів, жіночих та дівчачих, у 3,5 раза. Випуск жакетів, блейзерів (крім трикотажних), жіночих та дівчачих, зменшено у 3,3 раза.
У виготовленні виробів з деревини, паперу, поліграфічній діяльності спостерігалося збільшення виробництва етикеток та ярликів з паперу чи картону друкованих, самосклеювальних у 45 разів, вікон, дверей балконних та їх рам, з деревини, – у 2,5 раза, деревини (крім хвойних чи тропічних порід) уздовж розпиляної чи розколотої, розділеної на шари чи лущеної, завтовшки більше 6 мм – на 22,2%, проспектів, плакатів та іншої рекламної продукції, віддрукованої, конвертів з паперу чи картону, брусків, планок та фриз для паркетного або дерев’яного покриття підлоги, профільованих, незібраних, з деревини листяних порід, – на 3,6–13,4%. Випуск дверей та їх коробок та порогів, з деревини, виробів столярних та конструкцій будівельних, з деревини, шпону, листів для фанери клеєної, деревини іншої, уздовж розпиляної, розділеної на шари чи лущеної, завтовшки 6 мм і менше, з деревини листяних порід, зменшено на 5,3–17,6%.
У виробництві хімічних речовин і хімічної продукції у січні–травні 2018р. збільшено випуск шампунів на 41,6%. При цьому зменшено виробництво засобів мийних та для чищення, які містять або не містять мило на 33,3%, речовин поверхнево-активних органічних та засобів для миття шкіри, які містять або не містять мило – у 3,4 раза.
На підприємствах з виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції зросло виробництво блоків та цегли з цементу, бетону або каменю штучного для будівництва у 2,5 раза, плиток, плит, черепиці та виробів подібних з цементу, бетону або каменю штучного – на 22,8%, розчинів бетонних, готових для використання – на 7,8%. Разом з цим зменшено випуск виробів домашнього вжитку та виробів для туалетних кімнат, з пластмас, на 12,9%, елементів конструкцій збірних для будівництва з цементу, бетону або каменю штучного – на 17%, вікон та їх рам, дверей та їх коробок і порогів, з пластмас – у 1,8 раза.
У металургійному виробництві, виробництві готових металевих виробів зменшено випуск конструкцій збірних будівельних з чавуну чи сталі у 6 разів, виробів кованих або штампованих, без подальшої обробки, з металів чорних, – у 2,5 раза.
Серед продукції машинобудування зросло виробництво машин пральних, інструментів й апаратури для автоматичного регулювання і керування, клапанів запірних інших, сталевих на 21,3–52,5%. Водночас зменшено виробництво люстр та інших світильників електричних стельових та настінних у 3,1 раза, машин і апаратів для дугового зварювання металів автоматичних чи напівавтоматичних електричних, обладнань для зважування, газомірів – у 2–2,5 раза, комплектів ізольованих проводів для свічок запалювання для двигунів та комплектів проводів інших для засобів транспортних, апаратів літальних та суден, верстатів для оброблення деревини, апаратури високовольтної та приладів комутаційних інших для кіл електричних на напругу більше 1 кВ, – на 10,5–33,7%.
 

Промислове виробництво в Івано-Франківську
Підписка
Сповіщення про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Промислове виробництво в Івано-Франківську
- РЕКЛАМА -
 • Промислове виробництво в Івано-Франківську
 • Промислове виробництво в Івано-Франківську
- РЕКЛАМА -
 • цитадель
 • Промислове виробництво в Івано-Франківську
 • Промислове виробництво в Івано-Франківську
 • Промислове виробництво в Івано-Франківську
 • Промислове виробництво в Івано-Франківську
- РЕКЛАМА -
 • Промислове виробництво в Івано-Франківську
 • Промислове виробництво в Івано-Франківську
 • Промислове виробництво в Івано-Франківську
 • Промислове виробництво в Івано-Франківську

ВАЖЛИВЕ!

За Кубок Івано-Франківська з футболу у фіналі поборються УКД «Благо» та ФК Хриплин

За Кубок Івано-Франківська з футболу у фіналі поборються УКД «Благо» та...

0
30 липня відбулися повторні півфінали Кубка міста Івано-Франківська. За їх підсумками визначилися фіналісти – пише “Західний кур’єр“. Зокрема у півфіналах...
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x
НАДІСЛАТИ
БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ РІЄЛТОРА
Допомога з вибором Підбір форми оплати Супровід
НАДІСЛАТИ!