Кількість онлайн-замовлень товарів та послуг в Україні постійно зростає. Покупки в інтернет-магазинах, завдяки розвинутим мережам зв’язку та доставлення, доступні жителям практично усіх міст та сіл. Різноманітний асортимент, вигідні ціни, простий процес оформлення замовлення подобаються майже двом третинам українських споживачів, для яких онлайн-шопінг став повсякденною звичкою.
Косметологія FineLine пропонує лазерну епіляцію на новому 3000w апараті. Спробуйте перший сеанс на ділянку пахв безкоштовно. Переконайтесь у ефективності!
Крім збільшення кількості користувачів, експерти вказують на ще одну тенденцію, яка намітилася торік та набирає обертів — це зростання попиту на промокоди. Їх застосування дає можливість купувати потрібні товари та замовляти послуги, заощаджуючи при цьому досить значні суми.
Популярні промокоди
Коди на знижку як маркетингова стратегія продавців з’явилися декілька років. Але покупці загалом спочатку сприйняли таку пропозицію дещо насторожено. Промокодами користувалися не дуже охоче: одні не вірили, що знижки реальні, інші не бажали витрачати час на їх пошук. Та з часом ситуація змінилася. Станом на лютий нинішнього року купони на знижку Емпоріум були використані для оформлення майже 20% від загальної кількості онлайн-замовлень. У списку найбільш поширених запитів традиційно залишаються промокоди на придбання смартфонів, ноутбуків, побутової хімії, косметики, засобів гігієни.
У лютому-березні близько 40% користувачів сервісу Emporium цікавилися промокодами на освіту та розваги. Найчастіше вибирали:
- коди для знижки на доступ до освітніх курсів, зокрема мовних та в ІТ-сфері;
- промокоди онлайн-казино, які, наприклад, дають можливість отримати фріспіни за реєстрацію https://emporium.com.ua/ua/categories/frispiny.
Відчутно зріс попит на раніше рідко використовувані пропозиції: купити зі знижкою зоотовари, книги, автозапчастини, ювелірні вироби, оформити поліс автострахування.
Причини зростання популярності промокодів
Одним з основних факторів збільшення попиту на промокоди експерти називають можливість зекономити, адже життєві обставини змушують значну частину українців більш раціонально, ніж раніше, використовувати свої доходи. Саме розмір знижки, а він при застосуванні спеціального коду складає від 10% до 90%, аналітики ринку вважають вирішальним чинником, який визначає поведінку споживачів.
Ще однією причиною більш активного застосування промокодів, на думку експертів, є розширення списку пропозицій. Продавці в умовах зниження купівельного попиту намагаються утримати постійних клієнтів та залучити нових, тому пропонують придбати зі знижкою продукцію, яка раніше й так добре продавалася.
Третім фактором, який стимулював ріст попиту на промокоди, вважається поява на споживчому ринку нових брендів. Їх потрібно рекламувати, а знижка на товар чи послугу, що тільки-но з’явилися, є дієвим стимулом придбати новинку.