Проросійську ОПЗЖ не допустили до виборів до міської ради Івано-Франківської ОТГ

0
117
Проросійську ОПЗЖ не допустили до виборів до міської ради Івано-Франківської ОТГ

29 вересня Івано-Франківська міська територіальна виборча комісія розглянула питання щодо реєстрації кандидатів у міську раду від політичних партій.

Під час розгляду цього питання у членів комісії виникли зауваження до документів від політичної партії “Опозиційна платформа за життя”. Голова ТВК Андрій Петрик повідомив, що представники політсили подали пакет документів з грубими недоліками.

Документи на реєстрацію принесли в 23:30 24 вересня, за пів години до кінця часу подачі документів.

“В “ОПЗЖ” не надали всі документи для реєстрації. Повідомлення про скликання конференції дали, але були відсутні документи, які є обов’язковими. А саме: відсутня заява з переліком документів про реєстрацію, відсутня програма в паперовому і електронному вигляді. Грошова застава здійснювалася від фізичної особи, а не партії, як про це каже закон. Це грубі порушення. Закон каже – якщо немає основних документів, в нас немає іншого шляху, як відмовити в реєстрації”,- сказав голова ТВК Андрій Петрик.

Петрик повідомив, що представники партії “ОПЗЖ” надали у ТВК список з п’яти кандидатів. Тобто у партії навіть не знайшовся мінімум кандидатів на шість округів, а це 30 осіб.

Секретар комісії Тетяна Кучернюк-Сеньків додала, що член ТВК від “ОПЖЗ” Андрій Клюба поданий від партій першим номером, що теж є порушенням.

Проросійську ОПЗЖ не допустили до виборів до міської ради Івано-Франківської ОТГ

Зважаючи на ці аргументи комісія одноголосно прийняла рішення відмовити в реєстрації Івано-Франківській міській організації політичної партії “ОПЗЖ” до участі у виборах.

До слова, ТВК зареєструвала 12 партій до участі у виборах. Перед цим ТВК зареєструвала п’ять кандидатів на посаду міського голови.

Також стало відомо, що місцева партія “ОПЗЖ” таким же чином подала документи в обласну територіальну виборчу комісію.

Підписка
Сповіщення про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі