-1.4 C
Ivano-Frankivsk
Середа, 1 Квітня, 2020
Головна Економіка Проведено нараду щодо участі сільськогосподарських підприємств області у Міжнародній агропромисловій виставці «Агро-2018»
Реклама: Прованс

Проведено нараду щодо участі сільськогосподарських підприємств області у Міжнародній агропромисловій виставці «Агро-2018»

У департаменті агропромислового розвитку облдержадміністрації проведено нараду щодо участі сільськогосподарських та переробних підприємств області у ювілейній ХХХ Міжнародній агропромисловій виставці «Агро-2018», яка відбудеться з 6 по 9 червня 2018 року у м. Києві на території Національного комплексу «Експоцентр України» (проспект Академіка Глушкова, 1).
news-image
У її роботі взяли участь начальники управлінь агропромислового розвитку райдержадміністрацій, керівники сільськогосподарських та переробних підприємств області.
Зазначимо, що дана виставка проводиться з метою виходу української продукції на світові ринки, а також подальшого розвитку системи аграрної галузі, міжнародного співробітництва у сферах сільського та рибного господарств, харчової і переробної промисловості, сільськогосподарського машинобудування, конкурентоспроможності продукції вітчизняних товаровиробників на внутрішньому і зовнішньому ринках, пропаганди наукових досліджень в галузі агропромислового комплексу.
Як зауважив директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Іван Андріїшин, у роботі виставки візьмуть участь передові експортно-орієнтовані сільськогосподарські та переробні підприємства області, які презентуватимуть інвестиційно-привабливу продукцію власного виробництва. Широко будуть представлені підприємства, які спеціалізуються на виготовлені екологічно-чистої продукції (сири, продукція бджільництва, чаї, гриби). Також в роботі виставки візьмуть участь представники туристичної галузі Прикарпаття, у тому числі садиб «зеленого» туризму.
Відділ взаємодії із засобами масової інформації та книговидання управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА

 

- РЕКЛАМА -
  • Miloan.ua
- РЕКЛАМА -
- РЕКЛАМА -

ВАЖЛИВЕ!