Прикарпатці здобули 11 медалей на чемпіонаті світу з легкої атлетики серед паралімпійців

Віталій Ільчишин Заступник Голови Івано-Франківської ОВА привітав прикарпатських спортсменів з черговими досягненнями

Сьогодні від ф мені Світлана Онищук Голова Івано-Франківської ОВА спортсменів з Івано-Франківщини, які здобули нагороди на міжнародних змаганнях, привітав заступник голови ОДА Віталій Ільчишин, повідомляє Івано-Франківська обласна державна адміністрація, передає Правда.іф

З 17 по 19 лютого на Кіпрі відбувся етап Кубку світу з боротьби самбо. Прикарпатці здобули наступні нагороди:

• Ковальська Галина (80 кг) – 1 місце.

На чемпіонаті світу з легкої атлетики серед паралімпійців прикарпатці здобули 11 медалей.

Змагання відбулися з 20 по 25 лютого в місті Реймс, що у Франції, серед осіб з порушеннями розумового і фізичного розвитку.

Серед девʼяти держав учасників, Україна виборола 1 місце (13 – золотих медалей, 7 – срібних та 4 – бронзових).

Від Івано-Фанківської області брали участь троє спортсменів, які вибороли 11 нагород.

• у стрибках у висоту був 4.

“Вітаю щиро спортсменів та їх тренерів з високими досягненнями! Дякую за те, що завдяки вам наш стяг майорить на пʼядесталах у багатьох країнах світу! Бажаю нових здобутків та перемог!”, – йдеться у дописі посадовця на його сторінці в Facebook