Прикарпатці здобули нагороди на чемпіонаті України з кульової стрільби

У Львові проходив відкритий зимовий Чемпіонат України зі стрільби кульової серед дорослих.

Збірну команду Івано-Франківської області представляли вихованці Рогатинської СДЮСШОР та Рогатинської ДЮСШ обласної ради.

Успішно виступила на змаганнях команда юнаків (Олег Войнирович, Денис Мартиненко, Віктор Мручак). У вправі ГП-12 (рухома мішень, 10м) спортсмени вибороли срібні нагороди.

Друга команда юнаків (Михайло Дутка, Михайло Третяк, Олег Заборський) у вправі ГП-12 зайняла 4-е місце.

На цю ж сходинку (4 місце) піднялася й команда дівчат (Лілія Коваль, Аліна Борис, Ірина Боднар) у вправі ГП-12 (рухома мішень, 10м).

Крім того, 6-те місце вдалось завоювати команді дівчат (Сніжана Ходоровська, Олена Железнякова, Ліля Білецька) у вправі ПП-3( пневматичний пістолет, 10 м ).

А ось у другому старті цієї вправи наша краянка Сніжана Ходоровська у фінальній боротьбі завоювала бронзову нагороду в особистому заліку.