4 C
Ivano-Frankivsk
Середа, 26 Лютого, 2020
Головна FB Прикарпатців просять допомогти музею інформацією про депортованих українців

Прикарпатців просять допомогти музею інформацією про депортованих українців

У Брошнів Осаді 31 грудня відбулася робоча нарада зі створення “Музею депортації українців”: визначились із дизайном закладу, його змістовним та тематичним відтворенням у інтер’єрі та екстер’єрі. Голова Брошнів-Осадської ОТГ Назарій Іванів організував зустріч із членами оргкомітету зі створення музею, щоб розробити функціональне розпланування приміщення музейної установи, окреслити план дій на 2020 рік, інформує пресслужба Брошнів-Осадської ОТГ.

“Це одна з перших будівель на території Брошнів-Осади, ці стіни – мовчазні свідки історії самого селища. Саме тому у 2019 році Брошнів-Осадська ОТГ придбала будівлю у комунальну власність громади, щоб розмістити тут музей депортацій”, – йдеться в повідомлення.

Учасники наради безпосередньо побували у приміщенні будівлі, оглянули усі кімнати, від підвалу до горища.

До слова, на тридцять третій сесії обласної ради депутати оголосили 2020 – роком пам’яті депортацій українців у ХХ ст. А минулого тижня депутати Брошнів-Осадської ОТГ створили КП «Музей депортацій Українців» та призначили його керівником вчителя історії ліцею Ярослава Павляка.

Директор новоствореного «Музею депортації українців» Ярослав Павляк, запевнив, що певні матеріали уже зібрані та є записи очевидців, а також принагідно звернувся до громадськості.

«Якщо ви знаєте людей, які були виселені, чи володієте певною інформацією, у вас є фото чи інші речі, які належали депортованим родичам чи знайомим, звертайтеся за телефоном 096 445 96 49 (директор музею Ярослав Павляк). Будемо вдячні за ваш внесок у відтворення подій пережитих нашим народом», – закликав Павляк.

Залишіть коментар

avatar
  Підписатись  
Сповіщення про
- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -

ВАЖЛИВЕ!