Прикарпатців запрошують на навчання у військовий коледж сержантського складу
Диван на коліщатках в темній вітальні

Прикарпатців запрошують на навчання у військовий коледж сержантського складу

Автор: Олег Мамчур
17/04/2024 21:12
-Реклама
-Реклама
Будівництво шостого етапу в житловому районі.
-Реклама
-Реклама
-Реклама
Азов

У цей складний для країни час професія військовослужбовця стала найактуальнішою серед молоді.

Тому Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації ім. Героїв Крут, що знаходиться у Полтаві, запрошує на навчання вмотивованих юнаків.

Вступ на навчання цивільної молоді здійснюється за результатами національного мультипредметного тесту або лише вступних іспитів безпосередньо в коледжі (проводяться у вигляді мультипредметного тестування з трьох предметів: Українська мова та Математика, і на вибір Фізика або Історія України), що дає змогу безкоштовно здобути освіту більшій кількості молоді та в умовах, коли здати онлайн-тест було неможливо, або результат виявився незадовільний.

Юнаки та дівчата отримають цивільну спеціальність за освітньо-професійним ступенем фахової передвищої освіти “фаховий молодший бакалавр”, освітньо-професійними програмами (спеціальностями):

  • спеціальність 122 – Комп’ютерні науки; спеціалізація – Експлуатація та ремонт військових засобів обчислювальної техніки;
  • спеціальність 172 – Телекомунікації та радіотехніка;
  • спеціалізація – Експлуатація та ремонт військових засобів зв’язку.

Окрім цього, обов’язково потрібно звернути увагу на наступне:

1. Навчання у коледжі, проживання, харчування, умундирування – безкоштовні, виплачується стипендія.

2. Гарантоване працевлаштування випускників (проходження військової служби за контрактом в Збройних Силах України). Випускники нашого коледжу, крім того, матимуть велику перевагу стати на посади молодших командирів, матимуть освіту, та відповідну їй вищу заробітну плату, порівняно з рядовими служби за контрактом.

3. Заробітна плата випускників на даний час — понад 21000 грн.

4. Військовослужбовці мають змогу отримувати пенсію через 25 років вислуги (термін навчання зараховується).

5. Військовослужбовці мають повний “соціальний пакет” відповідно законодавства:

  • – щорічна оплачувана відпустка;
  • – безкоштовне лікування;
  • – можливість подальшого навчання;

– можливість стати на житлову чергу і отримання житла від держави (зараз в Україні навіть стати на чергу буває складно внаслідок відсутності міста роботи), або отримання пільгового безвідсоткового кредиту в рамках програми молодіжного кредитування.

Крім того, згідно наказу Міністерства оборони, сержанти (наші випускники) забезпечуються службовим житлом або отримують компенсацію за оренду житла.

6. На навчання приймаються як юнаки, так і дівчата.

7. В умовах відновлення призову на строкову службу є можливість одночасно отримати освіту (фаховий молодший бакалавр), пройти військову службу, а також бути працевлаштованим на начальницьких посадах молодшого командного складу.

Повний термін навчання в коледжі зараховується як термін проходження строкової військової служби.

8. У разі ускладнення політичної ситуації в державі, у будь-якому випадку курсанти закінчать навчання (це зафіксовано у контракті на навчання), отримають звання та посаду молодших командирів.

9. Після закінчення навчання випускники коледжу мають можливість продовжити навчання за спорідненими напрямами підготовки у будь-якому ВНЗ України за освітньо-кваліфікаційними рівнями «бакалавр» та «магістр», що дає другий шанс для тих, хто не поступив до ВНЗ.

Випускники мають змогу продовжити навчання у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації (м.Київ), отримати звання офіцера та при цьому під час навчання отримувати замість стипендії заробітну плату з останнього місця служби (тобто понад 21000 грн.).

Дуже багато випускників вже навчаються в Києві (ВІТІ, ДУТ), Харкові (ХНУПС), Житомирі (ЖВІ) і одночасно отримують замість стипендії заробітну плату з останнього місця служби.

10. Прохідний бал ЗНО/НМТ для вступу знижено до мінімального – 100 балів, є можливість вступу за результатами вступних іспитів під час роботи приймальної комісії (проводяться у вигляді мультипредметного тестування з трьох предметів: Українська мова та Математика, і на вибір Фізика або Історія України).

11. Перелік сертифікатів ЗНО розширено: математика, або іноземна мова, або історія України (на вибір); українська мова та література (обов’язково). Тобто, потрібно лише два сертифікати ЗНО для вступу.