fbpx
-1 C
Ivano-Frankivsk
Субота, 18 Січня, 2020
Головна FB Прикарпатців запрошують на роботу до Служби судової охорони

Прикарпатців запрошують на роботу до Служби судової охорони

Сьогодні, 1 листопада, у Франківську відбувся брифінг керівництва територіального управління Служби судової охорони у Івано-Франківській області.

Служба судової охорони створена 4 квітня цього року. Це державний орган з правоохоронними функціями в правосудді. Мета Служби – охорона та підтримка громадського порядку в судах. Територіальне управління Служби охорони створили 5 вересня. Начальник – полковник Андрій Маланій.

 “Служба охорони здійснює підтримку громадського порядку в суді, припинення виявів неповаги до суду, а також охорону приміщень суду”, – зауважив Маланій.

Охорона судів в області бажає бути кращою. Раніше суди охороняли поліція та нацгвардія. Тому створення такого органу – важливе. У Службі сподіваються, найближчим часом суди отримають належну охорону. Наразі був проведено один конкурс на роботу в Службі. Його пройшли 50 кандидатів. Попереду ще два.

“Закликаємо і молодь, і жінок взяти участь у конкурсі”, – каже Маланій.

У службі обіцяють додаткові грошові виплати, медичне забезпечення, право на отримання житла за рахунок держави тощо. Вимоги – вік від 18 до 40, фізична підготовка, повна середня освіта, відсутність судимості, пройти медичну комісію.

1 коментар

1
Залишіть коментар

avatar
1 Список коментарів
0 Список відповідей
0 Підписники
 
Найпопулярніші коментарі
Гарячі коментарі без совісті і цензури
0 Коментар авторів
Recent comment authors
  Підписатись  
Новизні Застрарілості Популярності
Сповіщення про
- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -

ВАЖЛИВЕ!

У франківській школі встановили сучасну систему вентиляції повітря: фоторепортаж

0
У школі-гімназії №3 завершують монтаж сучасної системи вентиляції приміщень. А це означає, що протяги більше не загрожуватимуть здоров’ю школярів.
×

Вподобайте нас у Facebook