4.4 C
Ivano-Frankivsk
Вівторок, 2 Червня, 2020
Головна FB Прикарпатцям пропонують онлайн стежити за гніздом лелек

Прикарпатцям пропонують онлайн стежити за гніздом лелек

Нещодавно на Прикарпаття повернулися лелеки. Наразі багато птахів уже відклали яйця і висиджують пташенят. Телекомпанія НТК на своєму сайті виклала онлайн трансляцію з гнізда лелек, пише Правда.іф з посиланням на Бліц-інфо.
Тож тепер всі охочі зможуть спостерігати, як ці птахи висиджують, а згодом і ростять потомство. Трансляцію можна переглядати за цим посиланням.

Нагадаємо, раніше, десятки людей з цілої України стежили онлайн за сімейством лелек з Тязева.  Трансляцію вели три роки поспіль.

Леле́ка білий (лат. Ciconia ciconia, у народі: чорногуз, бусол, бусел, бусько, бузько, бусьок, бузьок, боцюн, боцян, гайстер) — птах родини лелекових, ряду лелекоподібних. Довжина тіла приблизно 120 см, а висота сягає близько 1 метру. Вага дорослого птаха до 5 кг. Пір’я біле, махові та покривні пера – чорні. У молодих птахів замість чорного пір’я – темно-буре. Довга шия. Ноги теж довгі, червоні, пристосовані до ходіння по мілководдю. У молодих лелек ноги коричнувато-чорні. Довгий, загострений дзьоб, у дорослих птахів червоний, у молодих – коричнувато-бурий. Дуже гострий зір, що дозволяє помітити у водоростях або траві навіть найкрихітнішу здобич. Райдужна оболонка ока червона. У польоті ноги та шия витягнуті, на відміну від чапель, у яких шия зігнута. Тривалість життя лелек – до 10 років. 
Лелеки — моногамні птахи, живуть парами. Зимують вони в Африці (на південь від Сахари) та в Азії (Індія, Пакистан, Індокитай тощо). Додому повертаються: у кінці березня — на початку квітня. 

Залишіть коментар

avatar
  Підписка  
Сповіщення про
- РЕКЛАМА -
  • Miloan.ua
- РЕКЛАМА -
  • Купити квартиру Івано-Франківськ
  • цитадель
- РЕКЛАМА -

ВАЖЛИВЕ!

close-link