Прикарпатець Святослав Гриновецький став другим на турнірі Європейської федерації тенісу

На Закарпатті під егідою Європейської федерації тенісу вихованець івано-франківського клубу ACE Святослав Гриновецький дійшов до фіналу та посів друге місце на турнірі 3 категорії серед української молоді до 14 років.

Про це пише Правда з посиланням на Обласну Федерацію тенісу Івано-Франківська.

Святослав провів чотири матчі. І лише у фіналі зазнав поразки з рахунком 7:5, 7:6.

Також на змаганнях виступили інші івано-франківські спортсмени: Марко Криськов у кваліфікації “вибив” свого одноклубника з MSA Данила Дубленича, але поступився у першій грі основної сітки.

Степан Білоус із своїм напарником зумів дістатися півфіналу парних змагань, де вони програли майбутнім переможцям.

Марічка Фадєєва зупинилася в другому колі одиночного і парного розряду.

Софія Бобровська не змогла дотиснути в першому колі свою більш досвідчену і старшу суперницю.