Прикарпатка вдало виступила на європейському турнірі з тхеквондо ФОТО

2-13 грудня у місті Сараєво (Боснія та Герцеговина) відбувся чемпіонат Європи з тхеквондо (ВТФ) серед кадетів, участь в якому брали 180 спортсменів із 20 країн.

Івано-Франківщину предсталяла спортсменка зі спортивного клубу «Пантера», учениця дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву № 1 Ярина Костюк (тренер Олександр Корсак). Наша землячка здобула бронзу у ваговій категорії до 33 кг, поступившись за вихід у фінал майбутній чемпіонці.

У підсумку збірна команда України здобула перше командне місце серед кадетів та третє командне місце серед кадеток. У загальному ж заліку збірна команда України посіла друге місце.