Прикарпатка віддала шахраю-залицяльнику майже два мільйони гривень
Диван на коліщатках в темній вітальні

Прикарпатка віддала шахраю-залицяльнику майже два мільйони гривень

Автор: Олег Мамчур
09/08/2024 20:14
-Реклама
-Реклама
Будівництво шостого етапу в житловому районі.
-Реклама
-Реклама
ЖК Silver, старт продажу, вигідна ціна, сучасне планування.
-Реклама
купити iphone 15 Pro у Львові, ціни в Україні

Шахрай упродовж тижня переписувався з мешканкою Прикарпаття та обіцяв їй романтичну зустріч, коли начебто надіслав коштовний подарунок. “Доставлення” подарунку обійшлося жінці у два мільйони гривень.

Про це розповіли в поліції Івано-Франківської області..

Реклама: Місцеві пропозиції
Ремонт зарядних станцій BGA, якість і надійність.
Ремонт інверторів, Ecoflow, зарядних станцій.”

“BGA-Cервіс” пропонує ремонт зарядних станцій та інверторів. Відновлюємо плати, балансує батареї, збираємо устаткування для домів та квартир.

Так, до поліціянтів Івано-Франківського РУП звернулася 46-річна мешканка Івано-Франківського району. Жінка розповідала, що потерпіла від шахраїв. Поліцейські з’ясували, заявниця познайомилася в інтернеті з невідомим чоловіком, який представився військовим Джонсоном з Великобританії.

Невдовзі аферист повідомив, що начебто надіслав жінці коштовні подарунки: бойові нагороди, медалі та валізу доларів США. Згодом прийшло повідомлення, що потрібно надіслати кошти “за доставлення”.

Довірливу заявницю не збентежило, що кошти потрібно було надіслати на п’ять різних рахунків українських банків. Загалом, вона перекинула майже два мільйони гривень.

Однак жодного “подарунка” так і не отримала. Відтак зрозуміла, що військовий, на прізвище Джонсон, — шахрай, і звернулася до поліції.

Поліцейські розпочали кримінальне провадження за ст. 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України.

Поліціянти закликають громадян не перераховувати гроші невідомим особам, які під приводом дружби чи романтичних стосунків втираються в довіру:

  • не довіряйте віртуальному залицяльнику який повідомляє, що купив вам подарунок, або ж дорогоцінні речі відправив в Україну. Однак, не може оплатити мито. Аферист, як правило, пропонує заплатити за посилку;
  • ігноруйте запити на листування від незнайомців та у жодному разі не перераховуйте гроші;
  • слід якомога ретельніше перевіряти інформацію, а не довіряти кожному слову віртуального знайомого. Це допоможе захистити Ваш гаманець від шахраїв.