-РЕКЛАМА-

РЕКЛАМА

Актуально зараз

-Реклама-spot_img

Прикарпатка втрапила у шахрайську схему та втратила понад 17 тисяч гривень

-Реклама-spot_img
spot_img

Мешканка Калущини отримала повідомлення від нібито друга, який просив позичити гроші. Пізніше стало відомо, що акаунт знайомого зламали.

Про це повідомляє поліція Калущини.

“Якщо вам надходить повідомлення від родича чи друга «Привіт! Позич, будь ласка, гроші» – перш ніж допомогти, не поспішайте переказувати гроші. Зазвичай, за такою схемою працюють шахраї.

Аферисти зламують облікові записи користувачів соцмереж та месенджерів і від імені власника профілю розсилають повідомлення”, — йдеться у дописі.

За допомогою до калуських правоохоронців із заявою про шахрайство звернулась 52-річна місцева мешканка. Жінка розповіла, що в соціальній мережі “Телеграм” отримала повідомлення від знайомого. Він попросив позичити гроші. Потерпіла перерахувала на невідомий банківський рахунок понад 17 тисяч гривень.

Пізніше стало відомо, що акаунт знайомого зламали, і насправді він ніяких прохань не писав. Зрозумівши, що її ошукали, заявниця негайно звернулася до поліції.

- РЕКЛАМА-

Поліція застерігає — отримавши таке повідомлення від друга у месенджері:

  • найперше, що варто зробити, це перетелефонувати другу чи родичу за номером, який ви точно знаєте, а не за тим, що вказаний на сторінці в соцмережах;
  • якщо немає можливості подзвонити чи ви давно не спілкувалися і номера телефону у вас немає? Запитайте друга те, що можете знати тільки ви. Таке питання одразу викриє шахрая;
  • також варто написати спільним друзям у соцмережах і спитати їх, чи не отримували вони подібних повідомлень від друга. Шахраї, як правило, одночасно роблять розсилку на всіх підписників зламаної сторінки.

НОВИНИ НА ЦЮ ТЕМУ

-Реклама-

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

Квартири Івано-Франківськ

РЕКЛАМА

купити iphone 15 Pro у Львові, ціни в Україні