fbpx
3 C
Ivano-Frankivsk
Понеділок, 27 Січня, 2020
Головна Суспільство Прикарпатки взяли участь у конференції асоціації представниць правоохоронних органів

Прикарпатки взяли участь у конференції асоціації представниць правоохоронних органів

Поліцейські Івано-Франківщини взяли участь другій щорічній конференції Української асоціації представниць правоохоронних органів – УАППО. Захід об’єднав близько 300 представниць та представників різних правоохоронних органів та присвячений питанням жіночого лідерства, мотивації, балансу професійного та особистого розвитку.

Долучилися до роботи конференції і жінки-поліцейські Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області, патрульної поліції та служби судової охорони, які є членкинями УАППО.

Катерина Павліченко, заступниця міністра внутрішніх справ, голова УАППО наголосила: «Однією з основних функцій УАППО є створення мережі представниць правоохоронних органів по усій Україні для діалогу й обміну досвідом та ідеями, пов’язаними з їхніми роботою, кар’єрою, професійним та особистим розвитком».

Конференція, на якій обговорювали проблеми, успіхи у забезпеченні гендерного балансу в правоохоронних органах України, тривала впродовж трьох днів. Учасники також мали можливість покращити свої практичні навички, поглибили знання та розуміння основних питань стосовно роботи й несення служби, інформують у пресслужбі поліції області.

Керівниця сектору комунікації ГУНП в області Христина Максимчак зазначила: «Жінки вже довели, що здатні професійно і якісно виконувати покладені на них завдання в правоохоронних органах. А притаманні їм більша емоційність, чутливість, терплячість і вміння вислухати, не тільки не стають на заваді, а допомагають у вирішенні службових завдань, конфліктних ситуацій».

Залишіть коментар

avatar
  Підписатись  
Сповіщення про
- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -

ВАЖЛИВЕ!

×

Вподобайте нас у Facebook