Прикарпатські бійці розповіли про порятунок кошеняти на фронті
Диван на коліщатках в темній вітальні

Прикарпатські бійці розповіли про порятунок кошеняти на фронті

Автор: Світлана Якимчук
11/10/2023 13:22
-Реклама
Оренда і продаж комерційної нерухомості від 30 м²
-Реклама
Будівництво шостого етапу в житловому районі.
-Реклама
Новий житловий центр у місті City by Blago
-Реклама
Азов
-Реклама
купити iphone 15 Pro у Львові, ціни в Україні

Кошеня Карлсон живе на даху роти вогневої підтримки. Його прихистили бійці 102 окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ з Франківщини.

Історію порятунку тварини розповів на сторінці бригади військовослужбовець роти вогневої підтримки 79-го окремого батальйону, капітан Роман Михайлюк, передає Правда.іф.

Реклама: Місцеві пропозиції
Ремонт зарядних станцій BGA, якість і надійність.
Ремонт інверторів, Ecoflow, зарядних станцій.”

“BGA-Cервіс” пропонує ремонт зарядних станцій та інверторів. Відновлюємо плати, балансує батареї, збираємо устаткування для домів та квартир.

Розповідають, що Карлсону лише кілька місяців, але він – жертва війни. Війна позбавила чотирилапого дому, родини, та котячого дитинства.

Зі слів Романа Михайлюка, напівмертве кошеня знайшов у розбитій хаті та приніс на командно-спостережний пункт роти головний сержант роти вогневої підтримки з позивним Романич. У бійців на той час була кішка, яка народила чотирьох кошенят. Карлсона долучили до нової “родини” і “поставили на забезпечення”.

“Ще коли Карлсон оклигував в колі нової “родини”, в його поведінці було помітно велику відмінність від решти безпечних та грайливих кошенят – він дуже боявся й уникав людей, майже не брав участі у спільних котячих забавах. Було очевидно, що він пережив глибокий стрес, був на грані життя і смерті й тільки інстинкт виживання тримав його в колі людей”, – розповідає Роман.

Як тільки Карлсон відновився, він зник. Бійці подумали, що кошеня втекло від них. Але одного ранку старший сержант з позивним Білий вийшов надвір, щоб погодувати чотирьох котів та вівчарку Монку.

“Щойно надворі зашаруділа плівка на сосисці, як вся наша зграя була тут. Біля ніг сержанта Білого стояв гучний “гавко-мявкіт”, а після того, як сосиска була по-братерськи розділена згідно з ваговими категоріями, настала повна тиша. І тут нізвідки в повній тиші почулося тихе, невпевнене “м’яв”, – пише Михайлюк.

Білий оглянувся навколо, шукаючи, “хто сказав “м’яв”. Десь “з неба” знову почулося невпевнене “м’яв”. Боєць глянув угору і побачив на краю даху будинку Карлсона. Білий пішов до хати, взяв ще одну сосиску і почав кликати Карлсона. Але кошеня стояло на краю даху і зрідка тихо м’явкало.

Коли інші бійці почули, що Карлсон повернувся, вийшли з хати, щоб на нього подивитися, і теж почали кликати кошеня. Але Карлсон “дивися на них розгубленими очима” і залишався стояти на даху. З того часу минуло кілька місяців. Сержант на позивний Білий щодня зранку виходить годувати свій “звіринець” і поглядає на дах будинку, чи прийде Карлсон на обід.

“Але навіть якщо знайомої неповторної мордочки на краю даху немає, він кидає йому його долю сосиски й вірить, що колись Карлсон спуститься з даху, підійде до нього і звично по-котячому потреться об ногу”, – додає військовий.