Прикарпатські футболісти з вадами слуху вийшли до півфіналу чемпіонату Європи

20 травня в турецькому місті Анталія стартував чемпіонат Європи з футболу серед спортсменів з порушеннями слуху.

Про це повідомили в Івано-Франківській асоціації футболу.

У складі національної збірної троє прикарпатських футболістів – Володимир Рій (“Металіст” Івано-Франківськ), Олег Гринюк (“Кремінь” Пістинь) та Дмитро Белоусов (“Сокіл” Павлівка).

Збірна України згідно з жеребкуванням потрапила до групи “С” разом зі збірними Італії, Сербії та Данії.

• 1 тур, 21 травня: Італія – Україна – 1:1 (Гол: Леонід Морозов).
  • 2 тур, 22 травня: Данія – Україна – 0:8 (Голи: Леонід Морозов – 3, Олександр Оленич – 2, Олександр Верещак, Дмитро Климентьєв та Ігор Реутов).
  • 3 тур, 24 травня: Україна – Сербія – 9:0 (Олег Гринюк – 2, Дмитро Доценко, Михайло Полянський, Леонід Морозов, Олександр Оленич, Богдан Мишенко, Олександр Верещака, один автогол).

Матч з Сербією завершився на 70-й хвилині з рахунком 9:0. Сербська команда не змогла продовжити гру через відсутність запасних гравців. На 70-й хвилині на полі залишилося лише 6 гравців зі складу сербів, тому суддівська бригада прийняла рішення зупинити матч.

Результати групового етапу:

Група “В”.

Прикарпатські футболісти з вадами слуху вийшли до півфіналу чемпіонату Європи 1

За результатами групового етапу путівки у фінальну частину чемпіонату вибороли збірні Франції, Туреччини, Англії, Німеччини, Греції, України, Італії та Польщі.

28 травня стартували чвертьфінальні поєдинки. Футболісти збірної України з рахунком 3:0 перемогли збірну команду Польщі і вийшли до 1/2 фіналу, де зіграють з переможцем пари Англія – Туреччина.