4 C
Ivano-Frankivsk
Субота, 28 Березня, 2020
[adrotate group="4"]
Головна FB Прикарпатські рятувальники попереджають про тонку кригу на водоймах області
[adrotate banner="22"]

Прикарпатські рятувальники попереджають про тонку кригу на водоймах області

[adrotate banner="10"]

Черговою зміною Івано-Франківської рятувально-водолазної станції в м. Івано-Франківську на міському озері здійснено 2 рейди. Під час рейдів проведено заміри товщини льоду, який становить від 2,0 до 5,0 см. і є крихкий та небезпечний. Порушень Правил охорони життя людей на водних об’єктах в зимовий період не зафіксовано.

Черговою зміною Коломийської рятувально-водолазної станції на міському озері в м. Коломия проведено заміри товщини льоду, який становить від 3,0 до 5,0 см. і є крихкий та небезпечний. Не допущено на крихкий, небезпечний тонкий лід 3 дітей (вік 12-14 років), які були без нагляду дорослих та 2 рибалок. З ними проведено профілактичні бесіди щодо дотримання Правил охорони життя людей на водних об’єктах в зимовий період, дітей відправлено з території водойми.

У зв’язку із проведенням обряду занурення у воду мешканців та гостей міста Коломия на міському озері по вул. Новодворського та на р. Прут, під час святкування Богоявлення Господнього (Водохреща) та з метою створення безпечних умов для здійснення даних релігійних обрядів, водолазами Коломийської рятувально-водолазної станції проведено обстеження та очищення 21 м² дна підводної акваторії міського озера, 60 м² дна підводної акваторії р. Прут. Небезпечних предметів, які б могли завдати шкоду громадянам під час занурення у воду не виявлено.

18 січня 2020 року на міських озерах м. Івано-Франківськ, м. Коломия та на р. Дністер в м. Галич особовим складом РВС області в зоні відповідальності не допущено порушень Правил охорони життя людей на водних об’єктах, які могли б призвести до травмуванню відпочиваючих.

[adrotate group="10"]
- Advertisment -[adrotate banner="32"]
- Advertisment -[adrotate group="8"]
- Advertisment -[adrotate group="1"]

ВАЖЛИВЕ!