4 C
Ivano-Frankivsk
Середа, 26 Лютого, 2020
Головна FB Прикарпатські рятувальники попереджають про тонку кригу

Прикарпатські рятувальники попереджають про тонку кригу

16 січня 2020 року черговою зміною Івано-Франківської рятувально-водолазної станції в м. Івано-Франківську на міському озері здійснено 2 рейди. Під час рейдів проведено заміри товщини льоду, який становить від 2,0 до 6,0 см. і є крихкий та небезпечний. Не допущено на крихкий, небезпечний тонкий лід 3 дітей (вік 8-10 років), які були без нагляду дорослих та 2 рибалок. З ними проведено профілактичні бесіди щодо дотримання Правил охорони життя людей на водних об’єктах в зимовий період, дітей відправлено з території водойми. Проведено профілактичну бесіду щодо дотримання Правил охорони життя людей на водних об’єктах в зимовий період з 2 громадянами, які відпочивали з малолітньою дитиною.

Черговою зміною Галицької рятувально-водолазної станції в м. Галич на р. Дністер проведено профілактичні бесіди  щодо дотримання Правил охорони життя людей на водних об’єктах в зимовий період з 9 рибалками.

Черговою зміною Коломийської рятувально-водолазної станції на міському озері в м. Коломия проведено заміри товщини льоду, який становить від 4,0 до 6,0 см. і є крихкий та небезпечний. Не допущено на крихкий, небезпечний тонкий лід 3 рибалок. З ними проведено профілактичні бесіди щодо дотримання Правил охорони життя людей на водних об’єктах в зимовий період.

16 січня 2020 року на міських озерах м. Івано-Франківськ, м. Коломия та на р. Дністер в м. Галич особовим складом РВС області в зоні відповідальності не допущено порушень Правил охорони життя людей на водних об’єктах, які могли б призвести до травмуванню відпочиваючих.

Залишіть коментар

avatar
  Підписатись  
Сповіщення про
- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -

ВАЖЛИВЕ!

Кого б українці обрали президентом зараз: дослідження

Кого б українці обрали президентом зараз: дослідження

1
Якби найближчим часом відбулися президентські вибори, то Володимира Зеленського підтримали би 40% опитаних. Загалом рівень довіри до Зеленського впав майже вдвічі від...