9.1 C
Ivano-Frankivsk
Середа, 27 Травня, 2020
Головна FB Прикарпатські рятувальники розповіли, як безпечно відпочивати в горах

Прикарпатські рятувальники розповіли, як безпечно відпочивати в горах

Гори Карпати з року в рік манять туристів на відпочинок. Та як свідчать конкретні факти, дуже часто мандрівники під час подорожей  гірськими схилами потрапляють в різні нештатні ситуації. З початку року рятувальники Прикарпаття здійснили 16 виїздів для надання допомоги туристам в горах, врятовано 17 людей, пишуть на сайті Управління ДСНС України в Івано-Франківській області.

Шановні громадяни,  гірський відпочинок вимагає особливої підготовки та відповідального ставлення! Перш ніж вирушити у похід, рятувальники рекомендують зареєструвати свій туристичний маршрут в регіональному підрозділі рятувальної служби.

Важливо в гори ходити групами, в яких є досвідчені туристи та інструктори. В залежності від виду і тривалості маршруту необхідно мати спеціальне якісне спорядження, а також необхідно мати медичну аптечку. Мобільні телефони, топографічні карти та GPS-приймачі завжди стануть у нагоді, так як з допомогою телефону можна зв’язатись з навколишнім світом, а з допомогою GPS можна легко орієнтуватись на місцевості при поганій видимості.

У випадку поганої погоди слід відмовитись від походу. Також не слід йти у похід при темряві чи тумані. На підйомах слід сповільнювати швидкість руху та постійно звертати увагу на стан найслабших учасників походу.

Пам’ятайте, що більшість нещасних випадків та смертей ставались при спусканні зі скель та різких підйомів. Також у будь-якому поході лижні палиці тільки підвищать вашу безпеку та полегшать пересування місцевістю.

“Будьте обережні”,- наголошують рятувальники.

Залишіть коментар

avatar
  Підписка  
Сповіщення про
- РЕКЛАМА -
  • Miloan.ua
- РЕКЛАМА -
  • Купити квартиру Івано-Франківськ
  • цитадель
- РЕКЛАМА -

ВАЖЛИВЕ!

На Рогатинщині готуються до звільнень освітніх працівників

На Рогатинщині готуються до звільнень освітніх працівників

0
22 травня під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Ігоря Дем’янчука відбулося засідання комісії по вжиттю заходів щодо запобігання різкому зростанню...