-1.8 C
Ivano-Frankivsk
Субота, 29 Лютого, 2020
Головна Суспільство Прикарпатські рятувальники застерігають про небезпеку зимових водойм

Прикарпатські рятувальники застерігають про небезпеку зимових водойм

Щорічно в зимовий період рятувальники наголошують про небезпеку водойм. Сьогодні про небезпеку перебування на льоду рятувальники наголошують недарма, адже водойми вкриті кригою, однак, вона є небезпечною.

Щоб запобігти трагічним випадкам працівники служби з надзвичайних ситуацій провели профілактичні бесіди з мешканцями області. Зокрема, рятувальники побували на території міського озера Івано-Франківська, де зазвичай найбільше відпочиваючих.

Рятувальники поспілкувалися з мешканцями обласного центру щодо дотримання правил безпечної поведінки під час перебування поблизу зимових водойм та вручили людям тематичні листівки застережливого характеру. Відпочиваючих на міському озері було чимало, кожен запевняв, що правил безпеки на кризі неухильно дотримується.

Оскільки 19 січня українці святкуватимуть одне з найбільших церковних свят – Хрещення Господнє, питання безпечного проведення Водохреща є особливо актуальним для рятувальників, адже багато людей проведуть цей день біля відкритих водойм та будуть занурюватись у воду. Тому рятувальники надали мешканцям міста рекомендації щодо безпечного занурення у воду цього дня.

Ото ж, щоб уникнути біди рятувальники звертають увагу громадян бути обережними, перебуваючи поблизу зимових водойм, і застерігають батьків не залишати без нагляду малолітніх дітей, не відпускати їх самих на прогулянки поблизу водних об’єктів.

А любителів підлідної риболовлі закликають дотримуватись відповідних правил безпеки і ні в якому разі не виходити на лід за умов тонкої криги.

Рятувальники закликають мешканців краю бути пильними та обережними поблизу водойм в зимовий період.

Залишіть коментар

avatar
  Підписатись  
Сповіщення про
- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -

ВАЖЛИВЕ!