-1.4 C
Ivano-Frankivsk
Середа, 1 Квітня, 2020
Головна FB Прикарпатські рятувальники застерігають про тонку кригу, та не пускають школярів розважатись до...
Реклама: Прованс

Прикарпатські рятувальники застерігають про тонку кригу, та не пускають школярів розважатись до водойм

8 грудня 2019 року в охоронних зонах відповідальності рятувально-водолазних станцій в містах Івано-Франківськ, Галич, Коломия особовим складом велося цілодобове чергування. Рятувальниками Івано-Франківської, Галицької та Коломийської рятувально-водолазних станцій відпочиваючим в зоні дислокацій рятувальних підрозділів надавалась інформація щодо дотримання Правил поведінки на водних об’єктах, через ретрансляційний вузол та мегафони.

            Черговою зміною Івано-Франківської рятувально-водолазної станції в м. Івано-Франківську на міському озері здійснено 3 рейди, під час яких не допущено на небезпечний тонкий лід (товщина льоду на озері становить від 2 до 6 см.) 11 підлітків та 3 дітей (вік 10-12 років), які були без нагляду дорослих. З ними проведено профілактичні бесіди щодо дотримання Правил охорони життя людей на водних об’єктах в зимовий період, дітей відправлено з території водойми. Проведено профілактичні бесіди щодо дотримання Правил охорони життя людей на водних об’єктах в зимовий період з 3 любителями моржування, 6 відпочиваючими громадянами та з громадянином, який відпочивав з малолітньою дитиною (вік 5 років). Під час рейду зроблено заміри товщини льоду на відстійнику біля «Парк готелю» (товщина льоду на відстійнику становить від 4 до 7 см.). На відстійнику проведено профілактичні бесіди щодо дотримання Правил охорони життя людей на водних об’єктах в зимовий період з 2рибалками.

     Черговою зміною Галицької рятувально-водолазної станції в м. Галич на р. Дністер не допущено до відпочинку 2 дітей (вік 7-9 років), які були без нагляду дорослих. З ними проведено профілактичну бесіду щодо дотримання Правил охорони життя людей на водних об’єктах в зимовий період та відправлено з території водойми. Не допущено до риболовлі в небезпечному місці 2 рибалок. З ними проведено профілактичні бесіди щодо дотримання Правил охорони життя людей на водних об’єктах в зимовий період.

     Черговою зміною Коломийської рятувально-водолазної станції на міському озері в м. Коломия проведено заміри товщини льоду, який становить від 2 до 6 см. Порушень Правил охорони життя людей на водних об’єктах в зимовий період не зафіксовано.

     8 грудня 2019 року на міських озерах м. Івано-Франківську, в м. Коломия та на р. Дністер в м. Галич особовим складом РВС області в зоні відповідальності не допущено порушень Правил охорони життя людей на водних об’єктах, які могли б призвести до травмуванню відпочиваючих.

- РЕКЛАМА -
  • Miloan.ua
- РЕКЛАМА -
- РЕКЛАМА -

ВАЖЛИВЕ!