Актуально зараз

Прикарпатські спортсменки стали чемпіонками Європи з таеквон-до. ФОТО

spot_img

Прикарпатські спортсменки Анна Сірокваша, Кіра Чекіс та Лідія Приймак на другий день чемпіонату Європи з таеквон-до в Румунії вибороли золоті медалі.

Про це повідомили на Facebook-сторінці управління спорту та молодіжної політики обласної військової адміністрації.

Прикарпатки Анна Сірокваша, Кіра Чекіс та Лідія Приймак стали чемпіонками Європи з таеквон-до

Анна Сірокваша в розділі “формальні вправи II дан” серед юніорок виграла у чотирьох сутичках і стала дворазовою чемпіонкою Європи.

Окрім цього, у спарингу 50 кг Анна перемогла спортсменок з Іспанії й Польщі та у півфіналі з рахунком 2:1 поступилася представниці Польщі й здобула “бронзу”.

Кіра Чекіс перемогла у п’ятьох поєдинках і стала дворазовою чемпіонкою Європи у спарингу. Також спортсменка змагалася у категорії “формальні вправи І дан”, у якій взяли участь 50 таеквондисток, й здобула “срібло”, поступившись у фіналі спортсменці з Норвегії 3:2.

Лідія Приймак виступала у ваговій категорії 65 кг серед юніорок. Вона стала найкращою серед 21 учасниці.

Перемігши у фіналі спортсменку з Норвегії з рахунком 4:0, здобула титул чемпіонки Європи й виконала норматив майстра спорту України.