Прикарпатські спортсменки стали призерками чемпіонату Європи з боротьби

Три прикарпатські спортсменки стали призерками чемпіонату Європи з боротьби серед атлетів до 20 років. Вони вибороли два золота та бронзу.

Про це повідомили на сторінці Міністерства молоді та спорту України, передає “Еспресо.Захід”.

Відомо, що чемпіонат Європи з боротьби серед атлетів до 20 років тривають в іспанському місті Сантьяго-де-Компостела. У змаганнях взяли участь у три спортсменки з Прикарпаття, які вибороли два золота та бронзу.

Прикарпатка Аліна Філіпович виборола золото у ваговій категорії 57 кг. Дівчина виконала норматив майстра спорту України міжнародного класу.

Голова Івано-Франківської обласної військової адміністрації Світлана Онищук додала, що у ваговій категорії 57 кг вона виграла у представниць Швеції та Туреччини з блискавичними рахунками 10:0 та 11:0. А за вихід до фіналу перемогла борчиню з Азербайджану (11:0). Її наставник – Пукіш.

Крім цього, ще одна прикарпатка Ірина Заблоцька виборола першість у ваговій категорії 72 кг, а Юлія Плахнюк стала бронзовою призеркою у ваговій категорії 59 кг.

Загалом на чемпіонаті Європи U20 жіноча збірна України виборола вісім із десяти нагород.