Прикарпатські спортсмени Євген Марусяк та Віталій Калініченко розділили титул чемпіона України зі стрибків з трампліна

У Ворохті на Прикарпатті відбувся чемпіонат України зі стрибків із трампліна.

Змагання приймав трамплін К90, інформують Ski Jumping. Україна.

Прикарпатський спортсмен Євген Марусяк літав на 90.5 м та 91 м.

Його товариш-прикарпатець Віталій Калініченко стрибнув на 92.5 м та 90.5 м.

Обоє показали найкращі результати, які в сумі вивели їх в лідери. Спортсмени розділили першість чемпіонату.

Бронзу здобув спортсмен з Прикарпаття Микола Смик зі стрибками на 85 м та 87 м. Для молодого спортсмена впродовж двох днів змагань це перші в кар’єрі подіуми на чемпіонатах України.

Ще один прикарпатець Василь Бухонко на чемпіонаті був п’ятим.

Прикарпатка Жанна Глухова вдруге стала найкращою серед дівчат. Другою фінішувала Тетяна Пилипчук. Бронза – Мар’яна Онуфрак.