8 C
Ivano-Frankivsk
Неділя, 29 Березня, 2020
[adrotate group="4"]
Головна FB Прикарпатські суди і надалі нарікають на брак кадрів
[adrotate banner="22"]

Прикарпатські суди і надалі нарікають на брак кадрів

[adrotate banner="10"]

В Івано-Франківському апеляційному суді розповіли про роботу у 2019 році. Тут і надалі не вистачає суддів.

За минулий рік у апеляційному суді перебувало на розгляді 7038 справ та матеріалів. З них 300 – не розглянутих у 2018 році. У порівнянні з минулим роком кількість справ, що перебували на розгляді – зменшилася.

Голова Івано-Франківського апеляційного суду Богдан Гриновецький відзначив, що на фоні кадрової кризи, судді нормально справляються з навантаженням.

“На моє переконання, судді нормально справляються з надмірним навантаженням, яке зберігається. Наразі в суді працюють 17 суддів”, – каже Гриновецький.

В загальних судах області за минулий рік на розгляді перебувало 76535 судових матеріалів та справ. Гриновецький наголосив, що по місцевих судах кількість справ збільшилася, порівняно з 2018 роком, пише Галка.

“Судова реформа не вирішує нашу головну проблему – кадрову. Кажуть, що нові судді мають скоро прийти у суди першої інстанції, а це має поліпшити якість роботи”, – додає він.

Секретар судової палати з розгляду цивільних справ апеляційного суду Роман Матківський розповів про ситуацію з цивільними справами, інформує “Галка”.

“У цивільній галузі працюють 11 суддів. Хочу сказати, що це не є багато. Протягом 2019 року було розглянуто 1800 справ – трохи менше, ніж за 2018 рік. Десь 145 справ припадає на одного суддю”, – зазначає Матківський.

Також у 2019 році в Івано-Франківському апеляційному суді опитували відвідувачів про якість послуг у рамках проєкту “U-Report: оцінка якості роботи місцевих загальних судів”. Суд набрав – 4,26 балів (з п’яти можливих).

Секретар судової палати з розгляду кримінальних справ апеляційного суду Богдан Кукурудз теж наголосив на плинності кадрів.

“Головна наша проблема – плинність кадрів. Буває йде розгляд справи, а суддя йде у відставку і все починається з початку”, – каже секретар.

Кукурудз додає, що поменшало кількість справ пов’язаних з керуванням авто у стані сп’яніння.

“Можливо, це пов’язано з тим, що міські та районні суди правильно розглядають справи. Тоді особа не оскаржує рішення”, – каже він.

[adrotate group="10"]
- Advertisment -[adrotate banner="32"]
- РЕКЛАМА -
  • Miloan.ua

ВАЖЛИВЕ!