Диван на коліщатках в темній вітальні

Прикарпатському олігарху Бахматюку “прикручують гайки”: суд відмовився випустити із СІЗО одну із фігуранток справи про розкрадання стабілізаційного фонду VAB Банку

Автор: Ігор Василик
03/12/2019 10:55
-Реклама
-Реклама
Будівництво шостого етапу в житловому районі.
-Реклама
Готелі Reikartz і контакти, Україна
-Реклама
-Реклама
купити iphone 15 Pro у Львові, ціни в Україні

Суд відмовив ексдиректорці департаменту банківського нагляду НБУ Аллі Шульзі в апеляції на обраний судом запобіжний захід у справі про заволодіння 1,2 млрд грн стабілізаційного кредиту Нацбанку.

Реклама: Місцеві пропозиції
Оренда і продаж комерційної нерухомості від 30 м²
Альянс

Комфортне житло преміум класу в Івано-Франківську!

Джерело: Інтерфакс-Україна з посиланням на адвокатку Злату Симоненко

Деталі: Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду ухвалила відповідне рішення у понеділок, 2 грудня.

Шульга виступає однією з восьми підозрюваних у справі про виведення 1,2 млрд грн кредиту НБУ, виданого VAB Банку Олега Бахматюка в кінці 2014 року.

Що передувало: Антикорсуд задовольнив клопотання Спеціалізованої антикорупційної прокуратури про арешт на 60 діб Алли Шульги з альтернативою застави 15,368 млн грн.

22 листопада ексвласника VAB Банку Олега Бахматюка оголосили у національний розшук. 29 листопада Антикорупційне бюро оголосило в розшук ексголову правління VAB Банку Дениса Мальцева та ексочільницю наглядової ради VAB Наталію Василюк.

Передісторія:

  • У жовтні 2014 року Нацбанк виділив “ВіЕйБі Банку” стабілізаційний кредит на суму 1,2 млрд грн. ВіЕйБі належав власнику аграрного холдингу “Укрлендфармінг” Олегу Бахматюку.
  • В листопаді 2014 року НБУ визнав банк неплатоспроможним.
  • 11-12 листопада 2019 року детективи НАБУ під процесуальним керівництвом прокурорів САП повідомили 8 особам про підозру у заволодінні 1,2 млрд грн стабілізаційного кредиту.
  • 13 листопада Антикорупційне бюро повідомило Бахматюку і Мальцеву про підозру у заволодінні 1,2 млрд грн стабілізаційного кредиту, наданого Нацбанком.
  • Мальцева підозрюють у змові з керівництвом НБУ, щоб прийняти рішення щодо видачі коштів, а також у тому, що він підібрав для передачі в заставу НБУ майно банку і пов’язаних із банком осіб та організував виготовлення завідомо недостовірних звітів про незалежну оцінку заставного майна.